Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Під час прибирання різко перестав пилососити, не вмикається пилосос Zelmer ZVC412KQUA (1600.3 HQ) Syrius, потрібен ремонт пилососів у Києві.

Закінчення ремонту: 08.05.2020
Замовлення №: 00249
✓ Пристрій, виробник, модель

Пилосос для сухого прибирання Зелмер ZVC412KQUA (1600.3 HQ) Syrius (тип пилозбірника - мішковий), наділений споживаною потужністю 1900 Вт. Модель з регулюванням потужності на ручці, об'ємом пилозбірника 4 літри та радіусом дії 9 метрів. До особливостей цього пилососа можна віднести: блокування роботи без мішка, можливість використання турбощітки, наявність індикатора заповнення пилозбірника та індикатора заміни фільтра НЕРА, функцію «Auto-Start», а також можливість дистанційного керування One-Touch Navi System. Поряд з основними щітками для м'яких меблів та щілинними, до пилососу додаються такі додаткові насадки, як універсальна щітка з відсіком для дрібних деталей, маленька щітка, щітка для каменю, мармуру.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт пилососів у Києві через те, що під час прибирання він різко перестав пилососити. Від нього довідалися, що пилосос придбано нещодавно та досі ніяких проблем у його роботі не виникало. Також він розповів, що користуються пилососом досить часто, практично щодня, оскільки у будинку маленькі діти. У пилососі погано змотується шнур, зі слів замовника він перевіряв його на наявність заломів чи петель, при цьому вирішити проблему не зміг. У сервісному центрі пилосос взагалі не ввімкнувся.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що пилосос у хорошому стані, у нього акуратний корпус біло-салатового кольору без будь-яких механічних пошкоджень. В першу чергу пристрій розібрали, що необхідно для проведення діагностики та дізналися, що в обов'язковому порядку потрібен ремонт пилососів у Києві, оскільки з ладу вийшла мережева котушка механізму змотування шнура.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю гарантовано потрібен був ремонт пилососів, тому відреставровано механізм змотування шнура, виконано ремонт мережевої котушки (видно на світлинах №2 та 3). Після ремонту цей пилосос повністю у робочому стані, на першій світлині видно, що він вмикається. Замовнику з міста Києва видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Реставрація механізму змотування шнура, ремонт котушки обійшлася замовнику 700 грн.

✓ Причини несправності

Така проблема, коли в сучасному пилососі з ладу виходить механізм змотування шнура, досить поширена. Як правило, ця несправність відбувається з вини самих користувачів, коли зі шнуром не коректно поводяться (із зусиллям тягнуть, смикають і так далі). В результаті потрібен подібний ремонт пилососів у Києві.

✓ Рекомендації сервісного центру

При подальшій експлуатації пилососа майстер рекомендував не тягнути із зусиллям за провід, не смикати його та не перекручувати, інакше з ладу знову вийде механізм змотування шнура і буде потрібно ремонт. Періодично за пилососом доглядати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.