Затемнення в нижньому правому кутку в Samsung UE43KU6402, сервіс з ремонту підсвітки телевізора.

Замовлення №: 
90714
✓ Пристрій, виробник, модель: 

43-дюймовий LCD телевізор Самсунг UE43KU6402, зібраний в Угорщині, з підтримкою функції Smart TV (операційна система Tizen). Телевізор наділений LED підсвіткою, IPS екраном з роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та частотою розгортки 1500 Гц. Модель працює під управлінням 4-х ядерного процесора Quad Core, у ній використовуються інновації, спрямовані на покращення зображення. За якість звуку відповідають два динаміки по 10 Ватт кожен, а також технологія об'ємного звучання Dolby Digital Puls.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У рідній коробці до нашого сервісного центру доставлено телевізор, у якого затемнення зображення в нижньому правому кутку, що зі слів замовника дуже заважає перегляду. Ми надаємо сервіс з ремонту підсвітки телевізора, оскільки на це вказують всі «симптоми» несправності. Зі слів замовника з'ясували, що з моменту придбання телевізора його переглядали на максимальній яскравості і те, що в правому нижньому кутку немає підсвітки, помітили не відразу. Також від нього довідалися, що це перша несправність, тому раніше сервіс з ремонту підсвітки телевізора не надавався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

При включенні телевізора відразу стало зрозуміло, що екран у правому нижньому кутку досить сильно затемнений (добре видно на світлині №1). В решті екрана підсвітка рівномірна. Після розбирання телевізора та виконаної діагностики точно встановлено, що з ладу вийшов ліхтар матриці, проблеми виникли в роботі модуля живлення підсвітки, відповідно сервіс з ремонту підсвітки телевізора більш, ніж актуальний.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для надання сервісу з ремонту підсвітки телевізора його довелося повністю розібрати (див. світлину №3). В даному випадку виконаний ремонт ланцюгів живлення підсвітки екрану, після чого воно максимально рівномірне по всьому екрану (відмінно видно на світлині №4). На останній світлині підтвердження того, що після наданого нами сервісу з ремонту підсвітки телевізора зображення відмінної якості по всьому периметру екрану. На даний ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Такий сервіс з ремонту ланцюгів живлення підсвітки матриці обійшовся замовнику 1700 грн.

✓ Причини несправності: 

Через те, що в телевізорі з ладу вийшла підсвітка, в результаті в правому нижньому кутку екрана з'явилося затемнення, через що в цьому місці погано проглядається зображення. В даному конкретному випадку проблема була у ліхтарі матриці та модулі живлення підсвітки.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовник дуже правильно вчинив, що при виникненні несправності, негайно звернувся до нашої сервісної майстерні з ремонту LED підсвітки телевізора, оскільки в цій сфері ми маємо великий досвід. На майбутнє йому рекомендовано експлуатувати телевізор не на повній яскравості (можна в налаштуваннях її трохи зменшити), що аж ніяк не вплине на якість картинки.

ремонт підсвітки телевізора Samsung UE43KU6402
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE43KU6402
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE43KU6402
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE43KU6402
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE43KU6402

Коментувати