Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вгорі по екрану з'явилися горизонтальні смуги на телевізорі Toshiba 46TL838, ремонт матриці телевізора Toshiba.

Закінчення ремонту: 22.07.2020
Замовлення №: 00352
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор Тошиба 46TL838 (Toshiba) польської збірки, наділений 46-дюймовою матрицею з LED підсвіткою, Full HD роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, яскравістю 400 кд/м², динамічною контрастністю 5 000 000:1 та кутом огляду 178 градусів. Для покращення зображення в телевізорі застосовано технологію цифрового шумоподавлення та Active Vision. Ця модель з підтримкою 3D TV (активний затвор), функції Smart TV, режиму «Ігри», вона сумісна з операційною системою Windows 7. У телевізора два тюнери - аналоговий + цифровий (DVB-T/C). Він наділений хорошим набором портів та роз'ємів, до яких входять 2 HDMI, USB, AV, VGA, 2 порти аудіо, компонентний та композитний входи, цифровий аудіовихід (оптичний), є також роз'єм для навушників. Два вбудовані динаміки по 10 Вт кожен у поєднанні з технологіями Dolby Digital Plus, NICAM стерео звук, Surround Sound забезпечують якісний об'ємний звук.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов до нашої майстерні з міста Новоград-Волинський, запакованим в оригінальну коробку, куди також було вкладено пульт дистанційного керування. Заявлена несправність - вгорі екраном з'явилися горизонтальні смуги, через які перегляд телевізора став максимально не комфортним. Судячи з прояву несправності, можливо, буде потрібно ремонт матриці телевізора Toshiba, при цьому чи це так та наскільки він виявиться складним, можна буде судити тільки після проведеної поглибленої діагностики. Телефоном від замовника дізналися деякі нюанси. А саме, за його припущенням донька, проводячи генеральне прибирання, могла протерти екран надто вологою ганчіркою, хоча вона це категорично заперечує. Інших припущень у нього щодо цього немає, оскільки до цього часу телевізор працював безвідмовно протягом 9 років (він придбаний у 2011 році). Оскільки ми точно знаємо, як робити ремонт матриці телевізора Toshiba, він прийнятий у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор увімкнули безпосередньо в сервісному центрі, стало зрозуміло, що у верхній частині екрана поверх зображення з'явилися горизонтальні смуги. На перших двох світлинах добре видно, що вздовж усієї верхньої рамки видно тонкі темні лінії у кількості 6 штук. В цілому, попри тривалість експлуатації, телевізор виглядає добре, у нього акуратний корпус, задня стінка, рамка та екран без будь-яких механічних пошкоджень. Насамперед телевізор розібрали та провели діагностику. Вона показала, що для ремонту матриці телевізора Toshiba є всі підстави, більш того він буде складним та дорогим. Це пов'язано з тим, що на планках матриці вийшли з ладу деякі елементи, а оскільки вони не підлягають відновленню, потрібна їхня заміна. Результати діагностики та про планований ремонт матриці телевізора Toshiba телефоном повідомили замовника. Отримавши від нього схвалення, розпочали роботу.

✓ Ремонт сервісним центром

Для того, щоб максимально результативно усунути горизонтальні темні смуги на екрані телевізора, які з'явилися поверх зображення, нам довелося замовити та купити нові елементи матриці, відновити працездатність яких не надавалася можливим. Коли необхідні деталі для ремонту матриці телевізора Toshiba були отримані, його повністю розібрали, від'єднавши попередньо всі шлейфи. Після цього було встановлено нові елементи матриці. Це дозволило повністю вирішити проблему, тому що після вищеописаного ремонту матриці телевізора Toshiba смуги зникли, зображення відмінної якості (добре видно на світлинах №4 та 5). Відремонтований телевізор ретельно запакували в ту саму коробку та відправили замовнику до міста Новоград-Волинського. На цей складний ремонт та нові елементи матриці видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт матриці телевізора Toshiba із заміни нових елементів матриці, з урахуванням їхньої вартості, замовнику довелося заплатити 2000 грн.

✓ Причини несправності

Як показує практика, така несправність у телевізорі, як у цьому конкретному випадку (на екрані з'явилися горизонтальні тонкі смуги) є досить поширеною. Вона може виникати з різних причин, включаючи неправильну експлуатацію, пов'язану з потраплянням під матрицю недопустимої кількості вологи. У будь-якому випадку буде потрібно складний та дорогий ремонт матриці телевізора Toshiba, що повністю підтверджує цей випадок. Як правило це пов'язано з тим, що елементи матриці, що вийшли з ладу, не підлягають відновленню, тому єдиним виходом є їх заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту матриці телевізора Toshiba замовнику телефоном дано ряд рекомендацій та корисних порад щодо подальшої правильної експлуатації, цього вже трохи застарілого телевізора. Вони стосувалися того, що поводитися з матрицею необхідно правильно, ні в якому разі не мити її ніякою рідиною, а використовувати для цього вологі серветки, просочені спеціальним складом та в яких не містяться абразивні речовини. Він повідомлений про те, що в спеціалізованих магазинах для догляду за відремонтованим телевізором можна придбати м'які серветки з мікрофібри, спеціальні гелі, що чистять або аерозолі. Надзвичайно важливо дотримуватися цих простих правил, оскільки не факт, що повторний подібний ремонт матриці телевізора Toshiba може виявитися рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.