Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Великий скол, тріщини, різнокольорові лінії на матриці телевізора Samsung UE55KS7500, заміна увігнутого екрана телевізора.

Закінчення ремонту: 19.06.2020
Замовлення №: 00346
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор Самсунг UE55KS7500 з великим 55-дюймовим вигнутим екраном, 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та функцією Smart TV. Модель із підтримкою Samsung Smart TV (ОС Tizen), наділена мінімалістичним, при цьому стильним дизайном. У телевізорі застосовано низку прогресивних технологій та функцій, включаючи Ultra Clean View, завдяки яким покращується якість зображення. Пристрій зі стандартним набором портів та роз'ємів, до яких входять 4 HDMI, 3 USB, MHL та інші. Наявність вбудованого медіаплеєра, можливість запису відеоконтенту на USB-накопичувач, це далеко не всі переваги моделі. За насичене, якісне, об'ємне звучання у телевізорі відповідають два 15 Ватних динаміки та технологія Dolby Digital Plus. За допомогою сервісу Smart Hub гарантується доступ до всіх джерел контенту, а за допомогою Samsung Smart View користувач може легко переносити весь контент зі своїх гаджетів на великий екран телевізора.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надіслали до нашої майстерні з м. Дніпро, оскільки потрібна заміна увігнутого екрана телевізора, виконати який у місті, де проживає замовник, не змогли. Телефоном він повідомив, що звертався до кількох сервісних центрів, при цьому йому скрізь відмовляли у ремонті, посилаючись на його складність, насамперед на те, що не зможуть купити для заміни новий вигнутий екран. Від нього також дізналися, що під час святкування урочистостей в екран телевізора, що висів на стіні, потрапили пробкою від шампанського. У цьому місці відразу ж утворився скол, пішли тріщини, з'явилися різнокольорові смуги, відповідно перегляд став неможливим. Телевізор відразу ж вимкнули та почали шукати шляхи розв'язання проблеми. Йому важливо відремонтувати телевізор, тому що він придбаний не повних 4 роки тому та повністю в ньому все влаштовує.

✓ Діагностика сервісним центром

У нас в майстерні завжди виконується заміна увігнутого екрана телевізора, незалежно від діагоналі, тому ми взялися до його ремонту. На перших трьох світлинах видно, що матрицю пошкоджено дуже сильно. Ближче до верхньої рамки (посередині) через сильний удар з'явився скол, що світиться, від якого в різні боки тріщини, що візуально нагадують квітку. Вниз від сколу дві темні плями, по обидва боки якого світлі смуги, на яких проглядаються як горизонтальні, так і вертикальні лінії. Ще лівіше стовпці синього кольору та вертикальна фіолетова смуга, що перетинаються широкою світлою горизонтальною смугою. Над місцем удару з'явилися вертикальні лінії. На екрані залишилася світитись частина заставки. По всій матриці горизонтальні смуги, що ледве проглядаються, які особливо добре видно внизу з правого боку.

✓ Ремонт сервісним центром

Першочерговим завданням було замовлення та купівля нового ідентичного увігнутого екрана для цього телевізора. Нам вдалося це зробити, тому подальші дії – демонтаж розбитої панелі та встановлення на її місце нової. Завдяки великому досвіду наших телемайстрів, заміну увігнутого екрана телевізора вдалося виконати на високому професійному рівні. На світлинах №4 та 5 видно, що після ремонту та виконаних налаштувань телевізор в ідеальному стані, зображення відмінної якості, всі функції збережені. На новий увігнутий екран та ремонт із його заміни видано гарантію. Телевізор дуже ретельно запакували та відправили замовнику до міста Дніпро.

✓ Загальна вартість ремонту

За новий 55-дюймовий увігнутий екран та ремонт з його встановлення замовник заплатив 14000 грн.

✓ Причини несправності

Через неакуратне поводження цей сучасний телевізор з великою 55-дюймовою увігнутою матрицею повністю вийшов з ладу. Коли на екрані з'являються навіть не значні механічні пошкодження, через свої конструктивні особливості перегляд стає неможливим та телевізор не придатний до використання. Не кажучи вже про появу сколів, множинних тріщин, плям та різнокольорових смуг! Це саме такий випадок, який зажадав від замовника не малих фінансових вливань.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно виконаного ремонту є гарантія того, що при правильному використанні телевізор ще багато років зможе радувати своєю бездоганною роботою. Телефоном замовнику рекомендовано уникати будь-яких контактів із новою матрицею. Поводитися з телевізором правильно, уважно вивчивши всі приписи компанії-виробника! 

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.