Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

«Сітка» із дрібних тріщин у телевізорі LG 43UK6200PLA, заміна пошкодженої матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 23.01.2020
Замовлення №: 90825
✓ Пристрій, виробник, модель

43-дюймовий (109 см) РК LED телевізор ЕЛДЖІ 43UK6200 PLA, зібраний у 2019 році (Польща), з широкоекранним форматом екрана 16:9, високою роздільною здатністю 3840 x 2160 (4K UHD) та наявністю функції Smart TV (WebOS). Для покращення зображення у телевізорі використовується технологія інтерполяції Picture Mastering Index (PMI). Бездротові комунікації представлені Bluetooth, DLNA та Wi-Fi. Модель із широким вибором портів та роз'ємів, до яких входять HDMI 2.0, USB, LAN (Ethernet), компонентний (Y/Pb/Pr), композитний (AV), оптичний (цифровий), CI. Сумарна потужність динаміків становить 20 Вт, завдяки чому досягається висока якість об'ємного звуку.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібна заміна пошкодженої матриці телевізора, а оскільки у своєму рідному місті Глухів (Сумська область) він такої складності ремонт виконати не зміг, тому надіслав зіпсований телевізор до нашого сервісного центру, упакованим у рідну коробку. Телефоном він повідомив, що телевізор практично новий (нещодавно придбаний), він висів у вітальні на стіні, але з якоїсь причини впав на підлогу. Коли його підняли, то відразу зрозуміли, що ситуація є досить складною, оскільки зображення відсутнє, а вся матриця у численних ушкодженнях (тріщинах).

✓ Діагностика сервісним центром

Нами завжди виконується такий ремонт, як заміна пошкодженої матриці телевізора, оскільки ми маємо великий досвід у даній сфері надання послуг, для цих цілей є спеціальне ремонтне обладнання + добре налагоджені відносини з постачальниками. Початковий огляд показав, що матриця дійсно дуже сильно пошкоджена, через сильний удар у нижньому правому кутку «сітка» з дрібних тріщин, які візуально нагадують квітку (відмінно видно на світлині №3). На світлинах №4 та 5 видно, що удар був настільки сильним, що біля правої бічної рамки матрицю піднято та стався її злам. Поряд із тріщинами на екрані тонкі кольорові вертикальні смуги, біля верхньої рамки сіра пляма невизначеної форми. Всі ці пошкодження свідчать, що без заміни матриці не обійтися.

✓ Ремонт сервісним центром

Зв'язавшись з постачальниками, нам вдалося купити ідентичну матрицю тій, що розбита. Коли її отримали, телемайстри зняли розбитий екран, а на його місце поставили новий. Після результативної заміни пошкодженої матриці телевізора виконані всі необхідні налаштування, в результаті телевізор повністю в робочому стані, зображення відмінної якості, що підтверджує остання світлина. Відремонтований телевізор ретельно запакований та в тій же коробці відправлений замовнику до міста Глухів.

✓ Загальна вартість ремонту

За нову матрицю разом із демонтажем розбитої, встановленням та налаштуваннями клієнт заплатив 7800 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку причина виникнення пошкоджень на матриці сучасного телевізора очевидна - це падіння його з висоти, а саме, встановлений на стіні телевізор зірвався з кріплення, яке виявилося не надійним та впав. В результаті перегляд став неможливим, оскільки замість зображення на екрані тріщини, смуги та інші механічні пошкодження.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що в цьому випадку ремонт виявився рентабельним лише тому, що при падінні пошкодженою виявилася тільки матриця, всі інші складові телевізора не постраждали та їх заміна не знадобилася. А оскільки ця модель досить важка (вага без підставки становить 8.3 кг), при встановленні її на стіні необхідно правильно розрахувати кріплення, яке надійно утримуватиме телевізор.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.