Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран, затемнене зображення на вигнутому екрані телевізора Samsung UE49KU6300, діагностика вигнутого телевізора Samsung.

Закінчення ремонту: 26.09.2020
Замовлення №: 00373
✓ Пристрій, виробник, модель

LCD РК телевізор Самсунг UE49KU6300, зібраний у січні 2017 року, за допомогою функції Smart TV (Операційна система Tizen). Модель зі стильним дизайном, наділена матовою, вигнутою матрицею з діагоналлю 49-дюймів, 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та індексом динамічних сцен 120 Гц. Для максимального поліпшення якості зображення у телевізорі застосовано низку технологій і функцій, наприклад, Ultra Clean View, з допомогою якої знижується рівень шумів у вигляді спеціального алгоритму обробки. Завдяки сервісу Smart Hub гарантується швидкий доступ до будь-якого джерела контенту, а за допомогою програми Samsung Smart View користувач має можливість максимально легко перенести весь контент зі свого смартфона або іншого гаджета на великий екран телевізора. Наявність бездротового модуля Wi-Fi, широкий набір портів і роз'ємів, включаючи 3 HDMI - далеко не всі переваги даної моделі телевізора.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі дуже сильно розбитий вигнутий екран, на якому багато різних механічних пошкоджень. Зі слів замовника, після розбиття матриці картинка якось тьмяніше стала показувати, хоча на практиці з такою несправністю перегляд взагалі не можливий. Від нього також дізналися, що телевізор протягом трьох років використовується на стіні у вітальні, його по необережності розбили, коли в квартирі було багато гостей (святкували ювілей) та, мабуть, чимось потрапили в екран. Як результат, на екрані з'явилися сколи, тріщини та інші дефекти. Замовнику потрібно, щоб у першу чергу була виконана діагностика вигнутого телевізора Samsung, оскільки при ударі можливо пошкоджені й інші складові. Якщо ремонт із заміни матриці виявиться занадто дорогим, можливо, буде ухвалено рішення про купівлю нового телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром

Будь-якій складності несправності завжди передує діагностика вигнутого телевізора Samsung, тому цей випадок не виняток. Початковий огляд показав, що матриця розбита досить сильно, на ній ближче до нижньої рамки два сколи, від яких у різні боки тріщини різної довжини (переважно короткі та кілька довгих). Саме в ці місця були удари. На перших двох світлинах видно, що середина екрана світлого кольору, правіше з'явилася сітка з різнокольорових ліній, що перетинаються. Ближче до лівої бічної рамки кілька продовгастих світлих плям невизначеної форми та ще лівіше різнокольорові вертикальні смуги різної довжини. Решта екрану залита чорним кольором. Для виконання діагностики вигнутого телевізора Samsung його повністю розібрали. Її результат - заміні підлягає лише розбита матриця, решта комплектуючих повністю у робочому стані, про що було повідомлено замовнику та отримано схвалення виконання ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Перше, що необхідно було зробити – замовити та купити новий ідентичний вигнутий екран для цього телевізора. Ми змогли це зробити, відповідно подальшими діями був демонтаж розбитої матриці та встановлення нової. Завдяки тому, що наші телемайстри виконали вже не один десяток подібних ремонтів, які належать до розряду складних, заміна вигнутого екрана телевізора виконана на високому професійному рівні. На світлинах №4 та 5 видно, що після правильної діагностики вигнутого телевізора Samsung, ремонту та всіх необхідних налаштувань він в ідеальному стані, картинка на екрані відмінної якості, всі функції збережені. На нову вигнуту матрицю та ремонт із її заміни замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Нова матриця + ремонт з її встановлення замість розбитої коштував клієнту 7000 грн. Діагностика вигнутого телевізора Samsung, виходячи з умов ремонту в нашому сервісному центрі, у цьому випадку виконана безкоштовно.

✓ Причини несправності

Через неакуратне поводження цей телевізор із досить великою 49-дюймовою вигнутою матрицею повністю вийшов з ладу. Очевидно, що коли на екрані сучасного телевізора, чи то Samsung, LG, Bravis, Sony чи будь-якому іншому з'являється навіть не значне механічне пошкодження, через свої конструктивні особливості він повністю виходить з ладу. Відповідно, телевізор не придатний до експлуатації та його перегляд стає не можливим. Як наслідок, потрібні не малі фінансові вкладення для відновлення його працездатності. У цьому випадку проблема ускладнена тим, що розбитою виявилася вигнута матриця.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику повідомили про те, що в телевізорі встановлено нову оригінальну вигнуту матрицю, тому при правильній подальшій експлуатації вона служитиме довго та якісно. Це за умови, якщо поводитися з нею правильно! Виходячи з цього, рекомендовано уникати будь-яких механічних впливів на екран. Цього разу цей складний ремонт обійшовся в рази дешевше за новий телевізор такого типу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.