Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Самостійно вимикається під час проєкції, після повторного ввімкнення може працювати якийсь час проєктор Mitsubishi EX200U, заміна ламп у проєктор.

Закінчення ремонту: 06.05.2020
Замовлення №: 00236
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультимедійний проєктор Мітцубісі EX200U зі світловим потоком в нормальному (економічному) режимі 2300 ANSI Lm, контрастністю зображення 1250:1 та проекційною відстанню 1,5-11,6 метра. У проєкторі використовується 0.55-дюймова DLP матриця з максимальною роздільною здатністю 1280x1024 пікселів та форматом зображень 4:3. Джерелом світла в проєкторі виступає ксенонова, газорозрядна лампа зі споживаною потужністю 185 Вт та економічним ресурсом 4000 годин. Пристрій підтримує відео стандарти PAL, SECAM, NTSC, він наділений такими аналоговими відеовходами, як композитний (RCA), S-Video (Mini-DIN).

✓ Заявлена несправність замовником

Проєктор поступив до нашого сервісного центру із заявленою несправністю - самостійно відключається під час проєкції, можна знову включити та він працюватиме якийсь час. З такими «симптомами», як правило, виконується заміна ламп у проєкторах, при цьому чи так це насправді можна буде судити після виконаної діагностики. Коли проєктор увімкнули безпосередньо в сервісному центрі, він відключився через 5-15 хвилин, індикує (відображає на індикаторі) LAMP. Від замовника дізналися, що проєктор експлуатується досить інтенсивно, тому у нього виникло припущення, що проблема саме в лампі, напрацювання якої досягло своєї межі.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що проєктор в ідеальному стані, корпус білого кольору без будь-яких механічних дефектів. У цій моделі використовується лампа для проєктора VLT-EX240LP, яка вийшла з ладу, що було підтверджено виконаною діагностикою. Тому її заміна неминуча. Ми маємо великий досвід ремонтів таких пристроїв, тому ми точно знаємо, як виконується заміна ламп у проєкторах.

✓ Ремонт сервісним центром

В першу чергу необхідно було замовити та купити оригінальну лампу для цього проєктора (модель VLT-EX240LP). Після її отримання майстер виконав заміну лампи, а також зробив скидання лічильника годин її роботи. Після результативної заміни ламп у проєкторах роботу пристрою перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру (на останній світлині проєкція на стіні). Стару лампу запакували в коробку від нової лампи та разом із відремонтованим проєктором віддали замовнику (див. світлину №4). На нову лампу та ремонт із її заміни видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За заміну нової лампи у проєкторі з урахуванням її вартості + скидання лічильника напрацювання замовник заплатив 2800 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що проєктор під час проекції самостійно відключався, стало те, що з ладу повністю вийшла лампа, яка вичерпала свій ресурс, а тому підлягала заміні. Це могло бути спричинене тим, що проєктор експлуатувався надто інтенсивно. Крім того, рідко використовувався економічний режим, що негативно позначилося на загальний термін служби лампи.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб збільшити ресурс проєкційної лампи, максимально відстрочивши її вихід з ладу та заміну, майстер рекомендував наступне: використовувати проєктор у середовищі без пилу, не допускати частих включень та вимкнень. Крім того, щоб збільшити ресурс лампи, необхідно вимикати проєктор, якщо він не використовується тривалий час. Не зайвими будуть деякі профілактичні заходи, наприклад, періодичне чищення повітряних фільтрів, які можуть забиватися пилом та заважати ефективно працювати системі охолодження. І останнє, при використанні економічного режиму трохи знижуватиметься загальна яскравість проєктора, збільшуючи при цьому загальний термін служби лампи проєктора.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.