Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не тримає заряд АКБ відеореєстратор Falcon HD35-LCD, ремонт відеореєстраторів в Києві.

Закінчення ремонту: 12.04.2019
Замовлення №: 90177
✓ Пристрій, виробник, модель

Мобільний автомобільний відеореєстратор Фалкон HD35-LCD наділений функцією GPS, у нього вбудований 2.7-дюймовий дисплей. Відмінною рисою відеореєстратора є широкий кут огляду, що становить 170º. Це дозволяє водієві бачити одночасно кілька смуг дороги, а також в деталях розглянути кадр з мінімізованими спотвореннями.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен терміновий ремонт відеореєстраторів в Києві, оскільки він не тримає заряд АКБ. З його слів стало зрозуміло, що при повороті ключа в автомобілі, відеореєстратор включається та працює кілька хвилин, при цьому мерехтить дисплей та з'являється напис "акумулятор розряджений". Після 5 секунд пристрій не зберігає останній запис, вимикається та переходить в режим зарядки, ніби його примусово вимкнули.

✓ Діагностика сервісним центром

Оскільки ми спеціалізуємося на ремонті відеореєстраторів в Києві, пристрій прийнято в роботу. Відеореєстратор надійшов у хорошому стані, раніше його не розбирали та ремонт не виконували. Ми провели діагностику та з'ясували, що з ладу вийшов модуль живлення. Крім того, проблема ще в акумуляторній батареї.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку ремонт відеореєстраторів в Києві полягав у відновленні модуля живлення, виконали припайку ланцюгів зарядки батареї. Оскільки відновити наявну акумуляторну батарею не вдалося, то ми замінили її на 3.7V 300 mAh Li-polymer 502530. На даний ремонт замовнику з м.Києва видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Такий ремонт + деталі коштували замовнику 360 грн.

✓ Причини несправності

Проблема, через котру знадобився ремонт, виникла через те, що «рідна» акумуляторна батарея, яка використовувалася у відеореєстраторі, здулася та не тримала заряд.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника з міста Києва попередили про те, що у відеореєстратор встановили не нову АКБ, тому якщо після певного часу вона не буде тримати заряд, то доведеться придбати нову акумуляторну батарею.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.