Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не заряджається АКБ у відеореєстраторі Falcon HD52 LCD, ремонт автомобільного відеореєстратора.

Закінчення ремонту: 18.03.2020
Замовлення №: 00155
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомобільний компактний відеореєстратор Фалкон HD52 LCD з кольоровим 2.7-дюймовим дисплеєм для зручного перегляду відео. Крім того, модель наділена ширококутною камерою 5.0 Мп, датчиками удару і паркування, вбудованим акумулятором для автономної роботи, а також мікрофоном для запису звуку в салоні автомобіля. Також цей відеореєстратор обладнаний G-сенсором, функцією циклічного запису відео без втрати даних та проміжків, підтримкою HDMI для передачі відео у високій якості та іншими корисними функціями. Прилад з підтримкою карт MicroSD до 32 ГБ, автоматичним включенням при подачі живлення та заряджання за допомогою USB кабелю.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся за допомогою до нашої майстерні, потрібен ремонт автомобільного відеореєстратора, який не працює. Від нього дізналися, що спочатку він перестав заряджатися при включенні запалювання, потім перестав запускатися. Такі «симптоми» вказують на те, що швидше за все здулася і не заряджається АКБ, але це потрібно підтвердити діагностикою. Також дізналися від клієнта, що відтоді як придбали відеореєстратор, він вийшов з ладу вперше, тому його ще не розкривали та ремонт не виконували.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан цього відеореєстратора дуже добрий, про що свідчить перша світлина. Його розібрали та з'ясували, що акумуляторна батарея дуже здулася (див. світлину №2). Оскільки клієнт вчасно звернувся за допомогою, це не призвело до деформації материнської плати, сенсорної панелі чи корпусу пристрою. У ході виконаної діагностики вдалося встановити, що з ладу вийшов модуль живлення, відповідно ремонт автомобільного відеореєстратора буде спрямований на його відновлення. Також заміні підлягає АКБ.

✓ Ремонт сервісним центром

Ремонт з такою несправністю полягав у наступному: відновлено роботу модуля живлення, виконано заміну акумуляторної батареї 3,7 В 160 мА\год, пропаяно контакти (добре видно на четвертій світлині). Після ремонту автомобільного відеореєстратора з гарантією, він повністю в робочому стані. На останній світлині видно, що заявлену несправність повністю усунуто.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля живлення + заміна акумуляторної батареї та пропаювання контактів замовник заплатив 400 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку відеореєстратор спочатку перестав заряджатися при включенні запалювання, а потім зовсім перестав запускатися через те, що сильно набрякла і не заряджалася АКБ. Таке може відбуватися через те, що під час нормальної роботи всередині акумуляторної батареї відбуваються хімічні реакції. При виникненні якихось проблем починає виділятись велика кількість газу, через який і здувається корпус батареї.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після вдалого ремонту рекомендуємо повністю зарядити АКБ перед користуванням. Якщо виникнуть подібні проблеми надалі, негайно звертатися до фахівців. Клієнта повідомили про те, що використовувати акумуляторну здуту батарею досить небезпечно. Це може призвести до витікання електроліту і якщо виявиться пошкодженим корпус, то навіть до вибуху.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.