Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Спочатку пропадала зарядка, потім залили, після цього взагалі перестав вмикатися смартфон Xiaomi Redmi 5A 2/16GB, потрібен ремонт смартфона Сяомі.

Закінчення ремонту: 02.06.2020
Замовлення №: 00310
✓ Пристрій, виробник, модель

Стильний та продуктивний смартфон Сяомі Redmi 5A 2/16GB (Xiaomi) наділений 5-дюймовою IPS матрицею з роздільною здатністю 1280x720 пікселів. Мобільний телефон працює на базі восьмиядерного чіпа Qualcomm Snapdragon 425, який здатний забезпечити виконання більшості повсякденних завдань та популярної операційної системи Android 7.1.2. У смартфоні використовується акумуляторна батарея ємністю 3000мАч, що дозволить працювати до 7 години в режимі відтворення відео або 6 годин в режимі ігор. Крім того, смартфон наділений основною камерою 13 Мп та фронтальною 5 Мп. До особливостей основної камери можна віднести наявність фазового автофокусу, покращену зйомку при слабкому освітленні, HDR, фільтри в реальному часі. У фронтальної камери також є свої переваги – фільтри Beautify, 36 розумних профілів, селфі-таймер, Beautify під час відеодзвінків.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей смартфон надійшов одночасно з кількома заявленими несправностями. Від замовника, якому потрібен ремонт смартфона Сяомі дізналися, що спочатку почала пропадати зарядка. Потім через необережність мобільник залили водою, після чого він взагалі перестав вмикатися. Також клієнт повідомив, що придбав цей мобільний телефон кілька років тому, він повністю задоволений його характеристиками та можливостями. При цьому після всіх проблем, що виникли в роздумах, чи потрібен ремонт смартфона Сяомі чи є сенс у придбанні нового. Не дивлячись ні на що, він все ж таки схиляється до першого варіанту, тому після залиття відразу ж звернувся в наш сервісний центр за допомогою. Оскільки ми ніколи не відмовляємо своїм клієнтам у виконанні будь-якої складності ремонтів смартфонів, тому цей мобільний телефон прийнятий у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що смартфон від популярної компанії Сяомі має гарний вигляд. У майстерні пристрій увімкнути не вдалося, а це означає, що гарантовано потрібний ремонт смартфона Сяомі. Після того як його розібрали, з'ясували, що у цій моделі використовуються такі складові, як акумуляторна батарея R-41018090, материнська плата 88505_1_17. Також одразу стало зрозуміло, що через залиття на багатьох деталях з'явилися оксиди, на них утворився білий наліт (добре видно на світлині №3). У ході виконаної діагностики точно встановили, що потрібний ремонт залитого смартфона Сяомі, оскільки з ладу вийшли плата Main Board (материнська плата) та антенний модуль. Крім того, потрібне чищення деталей від оксидів, заміні підлягає роз'єм USB, відновити який не надається можливим.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося усунути всі заявлені замовником несправності, через які потрібний був ремонт смартфона Сяомі. Для цього виконано чищення від оксидів плати Main Board, плати антенного модуля, зроблено також їх пропаювання, замінені деякі деталі. Для виконання такого ремонту довелося задіяти паяльну станцію. Крім того, виконано заміну роз'єму Micro-USB (добре видно на світлині №4). Перша світлина підтверджує той факт, що смартфон вмикається, зарядка виконується.

✓ Загальна вартість ремонту

За чищення від оксидів плати Main Board та плати антенного модуля, їх пропаювання, а також заміну роз'єму USB замовник заплатив 500 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку потрібний був ремонт смартфона Сяомі з кількох причин. По-перше, спочатку почала зникати зарядка, що було першим «дзвіночком» того, що необхідно звернутися за допомогою до фахівців. Замовник цим знехтував. Мало того, після цього смартфон залили водою, яка просочилася усередину та на багатьох деталях утворилися окисли. Очевидно, що в такому стані смартфон працювати не міг, тому він взагалі перестав вмикатися. Тільки після цього користувач вирішив, що потрібний ремонт смартфона Сяомі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно виконаного ремонту, заміни роз'єму USB, чищення плат від оксидів та їх пропаювання, цей мобільний телефон повністю в робочому стані. Він зможе служити ще тривалий час, якщо поводитися з ним правильно та максимально акуратно. Майстер рекомендував берегти смартфон від різних механічних впливів, особливо падінь та залиття, як у цьому випадку! З новим роз'ємом USB поводитися дбайливо! У разі виникнення будь-якого збою в роботі, негайно звертатися за допомогою, нічого самостійно не вживаючи. Виконуючи ці правила, гарантовано не буде потрібен ремонт смартфона Сяомі.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.