Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Неможливо зарядити телефон після потрапляння води у смартфон Infocus M560, сервіс з ремонту смартфонів.

Закінчення ремонту: 18.05.2019
Замовлення №: 90281
✓ Пристрій, виробник, модель

Смартфон ІнФокус M560 в тонкому металевому корпусі, від заводу виробника iPhone та iPad, наділений потужним 64-бітним 8 ядерним процесором. Модель з 5.2-дюймовим IPS екраном та FullHD розширенням, виконаний за технологією OGS, є підтримка 4G зв'язку. Смартфон має 2 ГБ оперативної пам'яті, в ньому використовується Android 5.1 Lolipop.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся в наш сервіс з ремонту смартфонів, оскільки він не заряджається. З його слів дізналися, що дана проблема виникла в результаті того, що в смартфон через необережність потрапила вода. Клієнт намагався самостійно його відкрити та просушити, але позитивного результату це не принесло. Разом зі смартфоном він приніс в сервіс викручені болтики.

✓ Діагностика сервісним центром

Наш сервіс з ремонту смартфонів береться за ремонт у будь-якому випадку, навіть найскладнішому. Початковий огляд показав, що в смартфоні відсутні бічні ламелі для сім карт.  Пристрій розібрали та вияснили, що всередині все залито водою, дуже багато всього зігнило, з'явилися окиси. Оскільки з ладу вийшов шлейф USB, то ремонт буде спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Майстри нашого сервісу, що займається ремонтом будь-яких смартфонів вдалося відреставрувати USB шлейф, для чого довелося використовувати спеціальний лак Цапон. Виконана чистка від окисів (світлина №3). Після виконаного ремонту цей смартфон протестували та вияснили, що зарядка працює добре (світлина №4).

✓ Загальна вартість ремонту

Даний сервіс по відновленню працездатності смартфона коштував замовнику 500 грн.

✓ Причини несправності

Причина несправності очевидна -  всередину смартфона потрапила вода, що згубно вплинуло на всі його компоненти. У таких випадках, якщо не одразу вжити відповідних заходів, то ремонт може виявитися не рентабельним.

✓ Рекомендації сервісного центру

При подальшій експлуатації смартфона рекомендовано поводитися з ним максимально акуратно, берегти від різних механічних впливів, включаючи падіння та потрапляння всередину будь-якої рідини.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.