Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Самостійно перезавантажується або може відключитися під час роботи неттоп Intel NUC kit NUC7I7BNH, вартість ремонту неттопа.

Закінчення ремонту: 19.11.2020
Замовлення №: 00841
✓ Пристрій, виробник, модель

Неттоп Інтел NUC kit NUC7I7BNH (BOXNUC7I7BNH), наділений ультра компактними габаритами, готовий надати широкий асортимент функціональних можливостей. Модель працює на базі процесора Intel Core i7 7-го покоління та інтегрованої графіки Intel Iris Plus 650 із підтримкою формату 4K. Неттоп наділений широким спектром портів та роз'ємів: на задній панелі у нього 2 USB 3.0, Thunderbolt/USB Type C, RJ-45 LAN, HDMI, роз'єм живлення. На бічній панелі розташований роз'єм для замку Kensington та micro SD кардридер, а на передній панелі користувач знайде 2 USB 3.0 (1 порт для заряджання) та роз'єм для підключення навушників/мікрофона. Ця модель поставляється без операційної системи.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей неттоп в оригінальній упаковці надійшов до нашої майстерні через те, що зі слів замовника самостійно перезавантажується або під час роботи взагалі може відключитися. Разом із комп'ютером він приніс також блок живлення. Від клієнта дізналися, що з моменту придбання пристрою жодних профілактичних робіт ще не проводилося, mini PC ще не розкривався. Як показує практика, щоб дізнатися, що стало причиною виникнення такої несправності, а також якою буде орієнтовна вартість ремонту неттопа, потрібна діагностика, яка виконується в нашому сервісному центрі, незалежно від складності несправності.    

✓ Діагностика сервісним центром

В першу чергу неттоп розібрали та дізналися, що в ньому використовуються такі модулі, як кулер AVC BAAA0508R5H, модуль пам'яті PP020-093 TP, материнська плата E89382, мікросхема TPS65982, Wi-Fi 8265D2W, процесор Intel CORE i7 7 Gen. Також з'ясували, що система охолодження повністю забита пилом, на лопатях «шуба» з пилу, тому не крутився кулер (добре видно на світлинах №2 та 3). Для вирішення проблеми потрібне чищення системи охолодження, тому вартість ремонту неттопа буде не високою.

✓ Ремонт сервісним центром

Виконано чищення системи охолодження, яка виготовлена ​​досить хистко, кулер для потужності процесора трохи замалий, при цьому так задумано виробником. Мало того, доопрацювати її не вийде через особливі кріплення. Вищеописані дії дозволили вирішити проблему, оскільки після чищення вентилятор закрутився та почав виконувати свою функцію. З вартістю ремонту неттопа замовник повністю погоджується. Йому видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За чищення системи охолодження від пилу, що накопичився за час експлуатації, пропаювання плати міні ПК та перевірку по тест програмам замовник заплатив 700 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною того, що цей неттоп під час роботи самостійно перезавантажувався або вимикався, стала система охолодження. Як виявилося за час експлуатації на лопатях кулера зібралася неприпустима кількість пилу, який перешкоджав тому, щоб він крутився. Таке часто трапляється, коли вчасно чи взагалі не виконується профілактика. Враховуючи особливу ультракомпактну конструкцію цього комп'ютера, пил на внутрішніх складових збирається дуже швидко, що негативно впливає на його роботу.    

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов за неттопом, йому повідомили, що після того, як було виконано чищення системи охолодження, на якій накопичилася неприпустима кількість пилу та бруду, вентилятор закрутився та почав виконувати покладену на нього функцію. Під час тестування вийшли на значення температури 60 градусів при швидкості 4000 оборотів, однак кулер здатний сам розігнати швидкість до 8000 тисяч. При цьому, якщо вчасно не робити профілактики (чистки) системи охолодження, через скупчення пилу вентилятор знову зупинитися.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.