Неттоп XCY N2808 Intel Celeron виконаний у металевому корпусі класичного чорного кольору. На передній панелі розташована кнопка живлення та 6 USB роз'ємів (2 версії USB 2 та 4 версії USB 3). На задній стінці є роз'єм VGA, LAN, HDMI, SPK (для акустики), а також для підключення мікрофона. Пристрій з оперативною пам'яттю DDR3L-1600MHz 1.35V працює на базі оперативної системи Windows 10.
Оскільки ми завжди виконуємо ремонт неттопів у Києві, незалежно від виробника, року випуску або складності несправності, відповідно взяли його в роботу. Заявлена несправність - неттоп не вмикається. Коли сталася несправність, замовник вирішив, що зможе самостійно вирішити проблему, розкрив міні-комп'ютер, але зрозумів, що не зможе, тому звернувся за допомогою. Разом із неттопом він приніс блок живлення без шнура.
На перших двох світлинах добре видно, що неттоп у хорошому стані, на корпусі не видно жодних механічних дефектів. Після того. як його розібрали та провели діагностику стало зрозуміло, що ремонт неттопів у Києві максимально актуальний, оскільки несправність виникла у ланцюгах живлення процесора. Відповідно ремонт має бути спрямований на їх відновлення.
Для відновлення ланцюгів живлення процесора, що вийшли з ладу, довелося замінити різні несправні радіодеталі (добре видно на світлинах № 4 та 5). Для виконання такої складності ремонту неттопів у Києві довелося використати спеціальну паяльну станцію з нижнім підігрівом. Такі дії дозволили позитивно вирішити проблему, тому що тепер неттоп вмикається.
За ремонт ланцюгів живлення процесора на моноплаті міні-ПК з заміною несправних елементів замовнику довелося заплатити 700 грн.
Те, що цей міні комп'ютер вийшов з ладу (він не вмикався) стало те, що несправними виявилися ланцюги живлення, для відновлення яких довелося перепаювати несправні радіодеталі. Це могло бути викликано різними факторами, наприклад, різким перепадом напруги мережі в той час, коли пристрій був у робочому стані. Крім того, коли трапилася проблема замовник, не маючи досвіду, намагався самостійно вирішити проблему, для чого розібрав неттоп, але зрозумівши, що нічого зробити не зможе, зібрав його назад.
Коли замовник із міста Києва прийшов, щоб забрати відремонтований неттоп, майстер рекомендував йому використовувати неттоп у парі зі стабілізатором напруги, який захищатиме його від виникнення подібних проблем. Якщо пристрій знову вийде з ладу, нічого більше самостійно не робити, не розбирати!
Коментувати