Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює (відмовляється вмикатися) неттоп XCY N2808 Intel Celeron, ремонт неттопів у Києві.

Закінчення ремонту: 26.08.2020
Замовлення №: 00557
✓ Пристрій, виробник, модель

Неттоп XCY N2808 Intel Celeron виконаний у металевому корпусі класичного чорного кольору. На передній панелі розташована кнопка живлення та 6 USB роз'ємів (2 версії USB 2 та 4 версії USB 3). На задній стінці є роз'єм VGA, LAN, HDMI, SPK (для акустики), а також для підключення мікрофона. Пристрій з оперативною пам'яттю DDR3L-1600MHz 1.35V працює на базі оперативної системи Windows 10. 

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди виконуємо ремонт неттопів у Києві, незалежно від виробника, року випуску або складності несправності, відповідно взяли його в роботу. Заявлена несправність - неттоп не вмикається. Коли сталася несправність, замовник вирішив, що зможе самостійно вирішити проблему, розкрив міні-комп'ютер, але зрозумів, що не зможе, тому звернувся за допомогою. Разом із неттопом він приніс блок живлення без шнура.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах добре видно, що неттоп у хорошому стані, на корпусі не видно жодних механічних дефектів. Після того. як його розібрали та провели діагностику стало зрозуміло, що ремонт неттопів у Києві максимально актуальний, оскільки несправність виникла у ланцюгах живлення процесора. Відповідно ремонт має бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення ланцюгів живлення процесора, що вийшли з ладу, довелося замінити різні несправні радіодеталі (добре видно на світлинах № 4 та 5). Для виконання такої складності ремонту неттопів у Києві довелося використати спеціальну паяльну станцію з нижнім підігрівом. Такі дії дозволили позитивно вирішити проблему, тому що тепер неттоп вмикається.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт ланцюгів живлення процесора на моноплаті міні-ПК з заміною несправних елементів замовнику довелося заплатити 700 грн.

✓ Причини несправності

Те, що цей міні комп'ютер вийшов з ладу (він не вмикався) стало те, що несправними виявилися ланцюги живлення, для відновлення яких довелося перепаювати несправні радіодеталі. Це могло бути викликано різними факторами, наприклад, різким перепадом напруги мережі в той час, коли пристрій був у робочому стані. Крім того, коли трапилася проблема замовник, не маючи досвіду, намагався самостійно вирішити проблему, для чого розібрав неттоп, але зрозумівши, що нічого зробити не зможе, зібрав його назад.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник із міста Києва прийшов, щоб забрати відремонтований неттоп, майстер рекомендував йому використовувати неттоп у парі зі стабілізатором напруги, який захищатиме його від виникнення подібних проблем. Якщо пристрій знову вийде з ладу, нічого більше самостійно не робити, не розбирати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.