Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Червоніє, вимикається HP Compaq Pro 6300 All-in-One PC E4Z19EA, вартість ремонту моноблока.

Закінчення ремонту: 26.09.2019
Замовлення №: 90533
✓ Пристрій, виробник, модель

21.5" (54.6 см) моноблок ХП Compaq Pro 6300 All-in-One PC E4Z19EA працює під керуванням двоядерного процесора Intel Pentium G2020 (2.9 ГГц), в ньому використовується 4 ГБ оперативної пам'яті та HDD ємністю 500 ГБ. У моноблоці є DVD-RW-привід, вбудована 2 Мп камера, а також слоти для карт пам'яті SDHC, SD, MMC, MS Pro, MS.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт цього моноблока, оскільки на екрані червонить зображення, він періодично вимикається. Він також попросив після виконання ремонту додати ОЗУ (оперативний пристрій). Якою буде вартість ремонту моноблока можна визначити лише після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Моноблок у хорошому стані, він надійшов разом із підставкою (див. світлину №1), у нього досить акуратний корпус, без жодних механічних пошкоджень. При включенні моноблочного комп'ютера в сервісному центрі з'ясувалося, що по всьому екрані червоне тло. До нас ремонт не виконувався. Після того, як моноблок розібрали, з'ясували, що у цій моделі використовується матриця LM215WF4(TL)(G2), мікросхеми H5TC4G83AFR. У ході діагностики стало зрозуміло, що з ладу вийшла матриця, яка відновленню не підлягає. А оскільки можлива лише її заміна, вартість ремонту моноблока буде високою.

✓ Ремонт сервісним центром

Після погодження із замовником вартості ремонту моноблока та отримання від нього згоди, ми замовили нову оригінальну матрицю, яка прийшла добре упакованою у коробці з пінопластом (добре видно на світлині №2). Виконано заміну матриці LM215WF4(TL)(G2), додано оперативну пам'ять DDR3 SDRAM ємністю 4 ГБ. На даний ремонт + нові деталі замовнику видано гарантію. З вартістю він повністю погоджується.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту моноблока із заміни нової матової матриці 21,5" та додавання оперативної пам'яті 4ГБ склала 5400 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною того, що по всьому екрану моноблока було червоне тло, став вихід з ладу матриці, яка не підлягала відновленню, тому знадобилася її заміна. Це суттєво вплинуло на кінцеву вартість виконаного ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути такої високої вартості ремонту моноблока, замовнику рекомендовано поводитися з новою матрицею вкрай дбайливо та акуратно, уникати будь-яких механічних впливів на неї, не допускати контакту з рідиною.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.