Виключився під час роботи моноблок Stone Maestro 770, ремонт моноблока у Києві.

Замовлення №: 
90604
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Моноблок Стоун Maestro 770 має 21.5-дюймовий екран з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. Модель працює під керуванням процесора Intel Core i3-4130 із тактовою частотою 3,40 ГГц, графічного адаптера Intel HD Graphics 4400 та жорсткого диска, ємністю 1 ТБ. Моноблок із попередньо встановленою операційною системою Windows 10 Professional. Комп'ютер має такі роз'єми, як 1 HDMI, 1 DVI та 6 USB.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовник із міста Києва звернувся до нашого сервісного центру через те, що моноблок вимкнувся під час роботи. З його розповіді довідалися, що він самостійно його розкрив, поміняв батарейку Біоса, при цьому моноблок так і не ввімкнувся. Коли збирав його назад, ненароком відірвав провід. Оскільки ми виконуємо ремонт моноблока у Києві, незалежно від складності проблеми, пристрій прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Зовнішній вигляд моноблока непоганий, однак у нього досить неакуратний, забруднений корпус та екран, на рамці та підставці видно подряпини (див. світлину №1). Перш ніж виконувати ремонт моноблока, необхідно було точно встановити, що стало причиною виникнення несправності. Для цього пристрій розібрали та провели діагностику, яка показала, що з ладу вийшла материнська плата Intel DH61AGL, ремонт якої можливий на компонентному рівні. Крім того, на світлині №2 та особливо на №3 добре видно, що система охолодження в незадовільному стані, на ній за час роботи накопичилася неприпустима кількість пилу та бруду.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В такому випадку ремонт полягав у відновленні працездатності материнської плати Intel DH61AGL, для чого довелося перепаяти багато різних деталей, у тому числі кілька електролітичних конденсаторів з різними маркуваннями, діоди, резистори. Також перепаяли мікросхему, що вийшла з ладу. Для виконання такого ремонту моноблоку використовували інфрачервону паяльну станцію. Також зроблено чищення системи охолодження від пилу та бруду, що накопичився. В результаті моноблок увімкнувся. Замовнику з міста Києва видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт з відновлення материнської плати з перепаюванням багатьох деталей + чищення системи охолодження коштували 1200 грн.

✓ Причини несправності: 

Основною причиною непрацездатності моноблока (не включався) став вихід з ладу материнської плати, на якій згоріло багато компонентів, що вимагали заміни. Крім того, невчасно проведена профілактика призвела до того, що на системі охолодження зібралася «шуба» з пилу, що також негативно позначалося на роботі комп'ютера.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано більше жодних самостійних дій не робити. Якщо виникне проблема в роботі моноблоку, негайно звернутися за допомогою до фахівців Києва. Важливу роль в роботі будь-якого комп'ютера грає вчасно виконана профілактика, тому на цей аспект також звернути увагу.

ремонт моноблока Stone Maestro 770
ремонт моноблока Stone Maestro 770
ремонт моноблока Stone Maestro 770
ремонт моноблока Stone Maestro 770
ремонт моноблока Stone Maestro 770

Коментувати