Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Виключився під час роботи моноблок Stone Maestro 770, ремонт моноблока у Києві.

Закінчення ремонту: 12.11.2019
Замовлення №: 90604
✓ Пристрій, виробник, модель

Моноблок Стоун Maestro 770 має 21.5-дюймовий екран з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. Модель працює під керуванням процесора Intel Core i3-4130 із тактовою частотою 3,40 ГГц, графічного адаптера Intel HD Graphics 4400 та жорсткого диска, ємністю 1 ТБ. Моноблок із попередньо встановленою операційною системою Windows 10 Professional. Комп'ютер має такі роз'єми, як 1 HDMI, 1 DVI та 6 USB.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник із міста Києва звернувся до нашого сервісного центру через те, що моноблок вимкнувся під час роботи. З його розповіді довідалися, що він самостійно його розкрив, поміняв батарейку Біоса, при цьому моноблок так і не ввімкнувся. Коли збирав його назад, ненароком відірвав провід. Оскільки ми виконуємо ремонт моноблока у Києві, незалежно від складності проблеми, пристрій прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній вигляд моноблока непоганий, однак у нього досить неакуратний, забруднений корпус та екран, на рамці та підставці видно подряпини (див. світлину №1). Перш ніж виконувати ремонт моноблока, необхідно було точно встановити, що стало причиною виникнення несправності. Для цього пристрій розібрали та провели діагностику, яка показала, що з ладу вийшла материнська плата Intel DH61AGL, ремонт якої можливий на компонентному рівні. Крім того, на світлині №2 та особливо на №3 добре видно, що система охолодження в незадовільному стані, на ній за час роботи накопичилася неприпустима кількість пилу та бруду.

✓ Ремонт сервісним центром

В такому випадку ремонт полягав у відновленні працездатності материнської плати Intel DH61AGL, для чого довелося перепаяти багато різних деталей, у тому числі кілька електролітичних конденсаторів з різними маркуваннями, діоди, резистори. Також перепаяли мікросхему, що вийшла з ладу. Для виконання такого ремонту моноблоку використовували інфрачервону паяльну станцію. Також зроблено чищення системи охолодження від пилу та бруду, що накопичився. В результаті моноблок увімкнувся. Замовнику з міста Києва видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з відновлення материнської плати з перепаюванням багатьох деталей + чищення системи охолодження коштували 1200 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною непрацездатності моноблока (не включався) став вихід з ладу материнської плати, на якій згоріло багато компонентів, що вимагали заміни. Крім того, невчасно проведена профілактика призвела до того, що на системі охолодження зібралася «шуба» з пилу, що також негативно позначалося на роботі комп'ютера.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано більше жодних самостійних дій не робити. Якщо виникне проблема в роботі моноблоку, негайно звернутися за допомогою до фахівців Києва. Важливу роль в роботі будь-якого комп'ютера грає вчасно виконана профілактика, тому на цей аспект також звернути увагу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.