Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, не світиться індикація INVERTER в інверторі UKC 4000W Surge 8000, ремонт автомобільного перетворювача напруги.

Закінчення ремонту: 16.05.2020
Замовлення №: 00260
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомобільний інвертор (перетворювач напруги) УKC 4000W Surge 8000 можна використовувати для заряджання та роботи різних пристроїв, таких як ноутбуки, відеокамери, телефони, всілякої аудіо- та відеотехніки та інших електроприладів. Пристрій призначений для перетворення електрики з 12 В на 220 В з модифікованою синусоїдою. Також дозволяється підключення навантаження до 4000 Вт з піковою потужністю 8000 W. Частота на виході становить 50/60 Гц. Корпус інвертора виготовлений з алюмінію, з його тильного боку розташовані два вентилятори, призначені для охолодження. До інших особливостей моделі можна віднести захист від короткого замикання, захист від перевантаження, а також температурний захист.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки у нашому сервісному центрі завжди можна виконати ремонт автомобільного перетворювача напруги, тож замовник звернувся до нас за допомогою. Від нього дізналися, що коли переплюсували вхід 12 В, прилад перестав видавати вихідну напругу 220 В, крім того, перестав горіти індикатор. У сервісному центрі інвертор взагалі не ввімкнувся, не світилася індикація INVERTER. Також дізналися від клієнта, що раніше пристрій не розкривався та ремонт не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що цей автомобільний перетворювач напруги в дуже хорошому стані, має акуратний корпус червоного кольору без будь-яких механічних пошкоджень. Щоб провести діагностику та точно визначити, що спричинило виникнення такої несправності, інвертор повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що у цій моделі використовуються трансформатори BGH-E133-12V. Як виявилося, проблема виникла у вхідних ланцюгах 12 Вольт, відповідно ремонт автомобільного перетворювача напруги має бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: виконано заміну несправних деталей, а саме, діодів, резисторів, конденсаторів. Замінено одну мікросхему, а також прапорцеві запобіжники «прапорці» 30 А в кількості 8 штук (див. світлини №2, 3 та 4). Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки після ремонту автомобільного перетворювача напруги він вмикається, індикація INVERTER світиться зеленим кольором (добре видно на останній світлині). На цей ремонт із позитивним результатом видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення вхідних ланцюгів (напруга живлення 12 вольт) з заміною багатьох несправних деталей, включаючи мікросхему, замовник заплатив 500 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виникнення несправності в цьому автомобільному перетворювачі напруги стало те, що було переплюсування по входу. Коли при підключенні в автомобілі переплутали плюсову та мінусову клеми місцями, то прилад відразу ж перестав видавати вихідну змінну напругу 220 В, також перестав світитися індикатор.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки було переплюсування по входу, перетворювач вийшов з ладу та був потрібний його ремонт. Виходячи з цього, замовнику рекомендовано надалі уважно стежити за правильним підключенням, а саме не переплутати плюсовий та мінусовий «крокодил» при підключенні до клем акумулятора! Оскільки у приладі відсутні захисні діоди, некоректне підключення може знову вивести його з ладу з більш плачевними наслідками.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.