Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не крутяться лопатки для замішування тіста в хлібопічці Philips HD9040/90, ремонт хлібопічки Philips.

Закінчення ремонту: 25.10.2019
Замовлення №: 90634
✓ Пристрій, виробник, модель

Хлібопічка Філіпс HD 9040/90 (Philips) відрізняється не тільки стильним, сучасним дизайном, але також хорошими технічними характеристиками. Хлібопічка наділена 14 програмами для найрізноманітнішої випічки, куди входить цільнозерновий або будь-який інший хліб, французький багет, солодощі без глютену. Пристрій доповнений таймером (автозапуском через 15 годин), індикатором додавання інгредієнтів, зручним РК екраном, у ньому можна випікати хліб різної ваги – 750 г, 1 кг та 1,25 кг. До інших особливостей хлібопічки від популярного виробника Philips можна віднести включення її одним натисканням, наявність ніжок та спеціального відділення для зберігання шнура, а також термоізольований корпус.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашої майстерні та попросив виконати ремонт хлібопічки Philips, у роботі якої виникли проблеми, а саме, під час замісу тіста не крутяться лопатки. З його слів, під час роботи чути нехарактерний тріск. Разом із хлібопічкою клієнт приніс відро без вінчиків. Оскільки ми точно знаємо, як виконувати ремонт хлібопічки Philips з такою несправністю, вона прийнята у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Хлібопічка у задовільному стані, попри те, що корпус без механічних пошкоджень, однак він дуже забруднений. Після її розбирання з'ясувалося, що проблема в основі, розбовтаний та дуже брудний редуктор (див. світлину №2), злизані зуби шестерень (відмінно видно на світлині №3). Оскільки відновити редуктор, що вийшов з ладу, не надається можливим, ремонт хлібопічки Philips може полягати лише в його заміні, на що замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту хлібопічки Philips ми замовили та купили новий редуктор у зборі та після його отримання виконали заміну (див. світлини №4 та 5). Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки всі заявлені несправності усунуті, хлібопічка від відомого та популярного виробника Philips працює справно. На цей ремонт замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни редуктора у зборі в хлібопічці від компанії Philips обійшовся клієнту 1000 грн.

✓ Причини несправності

Вихід з ладу хлібопічок і моделі Philips не є винятком, досить поширене явище. В основному до проблем призводить їх інтенсивне використання, неправильна експлуатація з боку користувачів, а також не вчасно проведена профілактика. В даному конкретному випадку хлібопічка вийшла з ладу через те, що виявився повністю несправним редуктор, який підлягав заміні, оскільки відремонтувати цей вузол було не можливо.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути ремонту надалі, рекомендовано правильно використовувати хлібопічку, намагатися не перевантажувати, з періодичністю її доглядати! Також акуратно виймати випечений хліб із відра, звертати увагу на те, щоб на ньому не з'явилося подряпин чи інших механічних пошкоджень. З появою будь-яких збоїв у роботі негайно звертатися до фахівців!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.