Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Тихий звук, при великій потужності хрипить Kicx ICQ301BXA, ремонт автомобільного сабвуфера в Києві.

Закінчення ремонту: 13.03.2020
Замовлення №: 00123
✓ Пристрій, виробник, модель

Активний автомобільний сабвуфер Кікс ICQ301BXA із вбудованим підсилювачем та типорозміром 12-дюймів (30 см). Пристрій з номінальною потужністю 250 Вт, максимальною потужністю 600 Вт та частотним діапазоном 27-1000 Гц. Це сабвуфер китайської збірки з одним динаміком, оформленням корпусу – закритий ящик. Додатково він обладнаний кросовером, який здатний розділяти замість фільтра сигнал, завдяки чому звучання високих і низьких частот чистіше і потужне.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди виконуємо ремонт автомобільного сабвуфера, то прийнята модель із заявленою замовником несправністю - дуже тихий звук, басів у салоні автомобіля практично не чути. Від нього дізналися, що до нас пристрій уже розкривали та виконували ремонт, але з іншої причини й це було давно.

✓ Діагностика сервісним центром

Як виявилося, в сабвуфері пропадає звук, а при великій потужності починає хрипіти динамік. На перших двох світлинах видно, що цей сабвуфер для автомобіля у нормальному стані, проте на корпусі є подряпини. Його розібрали та після проведеної діагностики (див. світлину №3) встановили, що ремонт автомобільного сабвуфера в Києві актуальний, оскільки з ладу вийшов модуль підсилювача низької частоти (ПНЧ).

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності модуля ПНЧ, що вийшов з ладу, було перепаяно багато деталей, зокрема кілька діодів, резисторів та електролітичних конденсаторів з різним маркуванням. Крім того, виконано повне пропаювання плати ПНЧ, оскільки на ній було багато холодних пайок (процес ремонту добре видно на останніх двох світлинах). Після такого ремонту автомобільного сабвуфера з'явився звук гарної якості (не хрипить). Замовнику з міста Київ видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт з відновленням модуля підсилювача низької частоти, заміною деталей та повним пропаюванням плати коштував замовнику 800 грн.

✓ Причини несправності

Причиною неякісного звуку в цьому автомобільному сабвуфері (зникнення звуку, при великій потужності хрипить) став вихід з ладу підсилювача низької частоти (ПНЧ), на якому погоріло багато різних деталей, а також присутні холодні паяння.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом замовнику з м. Київ рекомендовано експлуатувати цей автосабвуфер у щаднішому режимі, оскільки він виходить з ладу не вперше. Бажано не вмикати пристрій на максимальну потужність! Якщо знову виникнуть будь-які проблеми у його роботі, нічого самостійно не робити, а одразу ж звернутися за допомогою до фахівців сервісного центру у місті Києві.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.