Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав включатися аерогриль Vinis VTO-S1700W, ремонт аерогрилю ціна.

Закінчення ремонту: 14.08.2019
Замовлення №: 90180
✓ Пристрій, виробник, модель

Аерогриль Вініс VTO-S1700W, виготовлений в Китаї, з електронним типом управління, потужністю 1700 Вт та об'ємом чаші 12/17 літра. В аерогрилі використовується галогенний нагрівальний елемент, а діапазон робочих температур становить 65-250° С. У цьому пристрої можна варити, варити на пару, випікати, запікати овочі та м'ясо, розморожувати та розігрівати, а також тушкувати.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей аерогриль надійшов з проблемою - не включається. Разом з аерогрилем, який практично новий, користувач приніс лампу. Раніше він не відкривався, його ремонт не виконувався. З розповіді клієнта стало зрозуміло, що несправність проявилася, коли хотіли приготувати курку, але при включенні було чути клацання і включити не вдалося. Гарантовано потрібний ремонт аерогрилю, ціна на який може бути встановлена після визначення несправності.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як пристрій розібрали, з'ясували, що в ньому використовуються реле HJR-3FF-S-H та конденсатор металоплівочний MKP-X2. Зовнішній стан аерогрилю дуже гарний, у нього чистий акуратний корпус, всередині він також чистий (видно на світлинах №1, 2 та 3). Перш ніж виконувати ремонт аерогрилю, ціна на який буде відповідною, виконали діагностику та дізналися, що проблема в платі живлення, здулися мережеві конденсатори. Однак, на диво, що не згорів жоден запобіжник.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми відновили працездатність плати живлення, перепаяли  конденсатори 0.1мкф ~ 275В та 1.5мкф ~ 275В (добре видно на світлині №4). Після ремонту аерогрилю, ціна на який повністю прийнятна, він включився. На даний ремонт видана гарантія. З ціною замовник повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна відновлення живлення + перепайка нових конденсаторів склала 310 грн.

✓ Причини несправності

В даному випадку для ремонту китайського аерогрилю ціна виявилася доступною, були всі підстави, оскільки з ладу вийшла плата живлення, на якій здулися два конденсатора, очевидно також китайського виробництва.

✓ Рекомендації сервісного центру

Рекомендовано надалі використовувати аерогриль максимально акуратно, виконувати всі експлуатаційні правила, оскільки якщо ще раз буде потрібним його ремонт, не факт, що ціна виявиться не високою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.