Перестав включатися аерогриль Vinis VTO-S1700W, ремонт аерогрилю ціна.

Замовлення №: 
90180
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Аерогриль Вініс VTO-S1700W, виготовлений в Китаї, з електронним типом управління, потужністю 1700 Вт та об'ємом чаші 12/17 літра. В аерогрилі використовується галогенний нагрівальний елемент, а діапазон робочих температур становить 65-250° С. У цьому пристрої можна варити, варити на пару, випікати, запікати овочі та м'ясо, розморожувати та розігрівати, а також тушкувати.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей аерогриль надійшов з проблемою - не включається. Разом з аерогрилем, який практично новий, користувач приніс лампу. Раніше він не відкривався, його ремонт не виконувався. З розповіді клієнта стало зрозуміло, що несправність проявилася, коли хотіли приготувати курку, але при включенні було чути клацання і включити не вдалося. Гарантовано потрібний ремонт аерогрилю, ціна на який може бути встановлена після визначення несправності.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як пристрій розібрали, з'ясували, що в ньому використовуються реле HJR-3FF-S-H та конденсатор металоплівочний MKP-X2. Зовнішній стан аерогрилю дуже гарний, у нього чистий акуратний корпус, всередині він також чистий (видно на світлинах №1, 2 та 3). Перш ніж виконувати ремонт аерогрилю, ціна на який буде відповідною, виконали діагностику та дізналися, що проблема в платі живлення, здулися мережеві конденсатори. Однак, на диво, що не згорів жоден запобіжник.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми відновили працездатність плати живлення, перепаяли  конденсатори 0.1мкф ~ 275В та 1.5мкф ~ 275В (добре видно на світлині №4). Після ремонту аерогрилю, ціна на який повністю прийнятна, він включився. На даний ремонт видана гарантія. З ціною замовник повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ціна відновлення живлення + перепайка нових конденсаторів склала 310 грн.

✓ Причини несправності: 

В даному випадку для ремонту китайського аерогрилю ціна виявилася доступною, були всі підстави, оскільки з ладу вийшла плата живлення, на якій здулися два конденсатора, очевидно також китайського виробництва.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Рекомендовано надалі використовувати аерогриль максимально акуратно, виконувати всі експлуатаційні правила, оскільки якщо ще раз буде потрібним його ремонт, не факт, що ціна виявиться не високою.

ремонт аерогрилю Vinis VTO-S1700W
ремонт аерогрилю Vinis VTO-S1700W
ремонт аерогрилю Vinis VTO-S1700W
ремонт аерогрилю Vinis VTO-S1700W

Коментувати