Не нагріває і не загоряється ТЕН-лампа в аерогрилі Saturn ST-CO9151 White, ремонт аерогрилів ціни.

Замовлення №: 
90199
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Галогенний аерогриль Сатурн ST-CO9151 White з робочою температурою до 250 °C, наділений різними функціями готування, куди входить випічка, гриль на решітці, тушкування та ін. Модель з механічним типом управління, наявністю розширювального кільця, яке збільшує  об'єм на 5 л, а також регулюванням часу приготування до 60 хвилин.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Як показує практика на ремонт аерогрилів ціни можуть бути різні, все залежить від складності несправності. В цьому випадку аерогриль надійшов з проблемою - після виставлення режимів часу та температури ТЕН-лампа не нагріває, вона навіть не загоряється.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Аерогриль надійшов в нормальному стані, раніше він не відкривався, його ремонт не виконувався. Пристрій розібрали та провели діагностику, після того стало зрозуміло, що проблема в ланцюгах живлення галогенної лампи, також несправні терморегулятор і таймер, відповідно потрібно ремонт аерогрилів, ціна на який набагато вигідніша, ніж купівля нового пристрою.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми відновили працездатність терморегулятора та таймера. Також почистили та змастили прилад. Після такого ремонту галогенових аерогрилів ціни на який повністю відповідають виконаній роботі, він в робочому стані. З ціною замовник згоден.

✓ Загальна вартість ремонту: 

З урахуванням всіх робіт в ланцюгах живлення та комутації галогенної лампи, ціна ремонту склала 320 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною виникнення даної несправності стала проблема в ланцюзі, що стало зрозуміло після того, як аерогриль розібрали та провели діагностику. Зазвичай, при розриві ланцюга його потрібно з'єднати, якщо ж на елементі нагар та змінився його розмір, то можлива чистка або заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

При подальшій експлуатації аерогрилю замовнику рекомендовано не допускати, щоб на галогеновий нагрівач потрапляла будь-яка рідина.

ремонт аерогрилю Saturn ST-CO9151 White
ремонт аерогрилю Saturn ST-CO9151 White
ремонт аерогрилю Saturn ST-CO9151 White

Коментувати