Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пропало зображення та з'явилися смуги в LG 42LM660T, терміновий ремонт матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 04.04.2020
Замовлення №: 00195
✓ Пристрій, виробник, модель

3D телевізор ЕДЖІ 42LM660T з 42-дюймовою матрицею, наділений технологією Edge LED Plus, завдяки чому на зображенні досягається насичений колір та відмінний контраст. Модель, зібрана в Польщі (липень 2012 року) з функцією Smart TV та бездротовим модулем Wi-Fi. У комплекті до телевізора передбачені 4 пари 3D-окулярів, а також незвичайний пульт дистанційного керування Magic Motion з чотирма режимами роботи: указкою, керуванням жестами, розпізнаванням голосу та колесом. У телевізорі використовується потужний процесор Triple XD Engine, у нього є 4 роз'єми HDMI, передбачено меню швидкого запуску.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі, що надійшов, дуже серйозна несправність - зникло зображення та з'явилися чорно-сірі вертикальні смуги по всій ширині екрану. Від замовника дізналися, що несправність виявилася після того, як протерли екран від пилу, використовуючи для цього мокру губку. Виходячи з багаторічного досвіду роботи буде потрібно терміновий ремонт матриці телевізора, на яку найімовірніше потрапила вода та вивела її з ладу. Телевізор доставили разом із двома захисними накладками на бічні частини корпусу, які яскраво жовтого кольору (добре видно на перших двох світлинах).

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор увімкнули в сервісному центрі, побачили, що замість зображення вертикальні смуги по всій ширині екрана. На першій та другій світлині можна розглянути, що на матриці переважає сірий колір, а чорні вертикальні смуги різної ширини. При зміні кута смуги на екрані змінюють відтінок, що підтверджують світлини №3 та 4. Перш ніж виконувати терміновий ремонт матриці телевізора, його повністю розібрали та провели ряд діагностичних робіт. Як виявилося через те, що потрапила вода, телевізор залитий усередині, з'явилися оксиди. Діагностика показала, що з ладу вийшла матриця, більше того, деякі її елементи вимагають заміни, оскільки не підлягають відновленню. Це буде складний та дорогий ремонт, необхідний терміново та на який отримано схвалення від замовника.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання термінового ремонту матриці телевізора, яка сильно постраждала від потрапляння рідини, необхідно було насамперед замовити деталі, які підлягали заміні. Після їх отримання телемайстри, використовуючи спеціальне ремонтне обладнання, виконали ремонт матриці, замінивши елементи, що вийшли з ладу. Також почистили телевізор від оксидів. На останній світлині видно, що роботу телевізора вдалося повністю відновити. Зображення з'явилося, воно відмінної якості, вертикальні чорно-сірі смуги зникли. Як і просив замовник ремонт виконали у найстисліші терміни (за 5 днів). На нього та на нові деталі видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За цей терміновий ремонт матриці із заміною її елементів + чищення телевізора від оксидів замовник заплатив 3200 грн.

✓ Причини несправності

Цей випадок свідчить про те, що з телевізором неправильно поводилися. А саме, щоб позбутися пилу екран протерли надто мокрою губкою. В результаті рідина потрапила під матрицю, на деталях з'явилися оксиди та вони вийшли з ладу. Це спричинило виникнення складної несправності із заміною деталей.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб подібна проблема не виникла у майбутньому, замовнику докладно розповіли, як правильно протирати екран. Для цього не рекомендується використовувати мокрі ганчірки або губки. Користуватися потрібно тільки спеціальними вологими серветками, м'якими серветками з мікрофібри, спеціальними гелями, що чистять, які можна придбати в спеціалізованих магазинах. Також не можна бризкати водою прямо на екран, інакше вона може потрапити під корпус на різні деталі, наприклад, провідники та світлодіоди. Якщо це станеться, вони почнуть окислятися та перестануть коректно працювати, а на екрані замість зображення з'являться вертикальні смуги або темні плями. Якщо таке відбудеться буде потрібний терміновий ремонт, оскільки руйнування лише прогресуватимуть у часі через окислювальні процеси, «роз'їдаючи» контакти, доріжки шлейфів, планки та інші елементи матриці телевізора, на які потрапила вода.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.