Механічні дефекти на екрані Samsung UE49KS7000, ремонт по заміні екрана телевізора Samsung.

Замовлення №: 
00105
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Samsung UE49KS7000UXUA - це сучасний ЖК QLED телевізор, зібраний у 2016 році, з великим 49-дюймовим (124 см) екраном та 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів. Дана модель має функції Smart TV (ОС Tizen), вбудований модуль Wi-Fi, управління голосом, 24p True Cinema, можливість запису відео на флешку, таймер сну, захист від дітей та інші. Завдяки широкому вибору портів та роз'ємів, включаючи 4 HDMI, 3 USB, RS-232, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi, цей телевізор є повноцінним домашнім розважальним центром. Відмінно висока об'ємна якість звуку в телевізорі досягається завдяки 3 динамікам, загальною потужністю 40 Вт (2x10+20 Вт) та сабвуферу.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей телевізор замовник надіслав до нашого сервісного центру із міста Кропивницький та попросив виконати ремонт із заміни екрана телевізора Samsung. Телефоном він повідомив, що діти розбили екран й на ньому з'явилися різноманітні дефекти (тріщини, смуги), тому експлуатувати його неможливо. Також дізналися, що відремонтувати телевізор із такою складною несправністю у своєму рідному місті він не зміг. У кількох майстернях, куди він звертався за заміною екрана телевізора Samsung, йому відмовили.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Удар припав на середину нижньої рамки (трохи лівіше логотипу Samsung), через що з'явився невеликий отвір, навколо якого короткі тріщини в різні боки. Від цього місця вгору "пішли" різноколірні лінії. Також на екрані залишилася світитися частина заставки (всі ці дефекти добре видно на перших трьох знімках). Попри, здавалося б незначні пошкодження, ремонт по заміні екрана телевізора Samsung неминучий, оскільки, незалежно від складності пошкодження, матриця сучасного телевізора відновленню не підлягає.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для виконання ремонту із заміни екрана телевізора Samsung в першу чергу необхідно замовити та купити нову матрицю, яка б відповідала всім технічним параметрам. Наперекір усім труднощам, ми змогли купити для цього телевізора нову ідентичну панель. Після її отримання досвідчені телемайстри зняли розбиту матрицю і встановили нову на її місце. Виконали всі необхідні настройки. На останній світлині видно, що після заміни нової матриці цей телевізор від популярної компанії Samsung в ідеальному стані. Тепер на екрані повністю читальна заставка "Переконайтеся, що One Connect підключений до ТБ". Після результативного ремонту телевізор ретельно упакували та відправили адресату до Кропивницького.

✓ Загальна вартість ремонту: 

За цей складний ремонт із заміни розбитого екрану + нову матрицю та наступні налаштування клієнт заплатив 10000 грн.

✓ Причини несправності: 

В цьому випадку причина несправності сучасного телевізора, і як наслідок складного і дорогого ремонту, очевидна. Це - неакуратна експлуатація з боку самих користувачів (матрицю розбили діти), що є досить поширеним явищем. Це пов'язано з тим, що сучасні телевізори максимально відрізняються від своїх попередників, вони тонші, витонченіші, тому дуже вразливі до різних механічних впливів. І насамперед це стосується матриці, яку дуже легко пошкодити. Проблема ускладнена тим, що через свою конструктивну особливість вона не підлягає ремонту, тому потрібна її заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Телефоном замовнику надали рекомендації щодо подальшої експлуатації телевізора від компанії Samsung. Насамперед вони стосувалися того, як правильно поводитися з новою матрицею. Також він запевнений, що з його боку було правильне рішення звернутися до нас за допомогою та виконати заміну нової панелі у телевізорі. Дана модель з хорошими технічними характеристиками та відмінним функціоналом, якісна та надійна, тому після ремонту зможе пропрацювати ще досить тривалий час.

заміна матриці телевізора Samsung UE49KS7000UXUA
заміна матриці телевізора Samsung UE49KS7000UXUA
заміна матриці телевізора Samsung UE49KS7000UXUA
заміна матриці телевізора Samsung UE49KS7000UXUA
заміна матриці телевізора Samsung UE49KS7000UXUA

Коментувати