Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Глибокі тріщини по всьому екрану та інші пошкодження в телевізорі Sony KD-43XG8096, сервіс із заміни матриць телевізорів.

Закінчення ремонту: 16.11.2020
Замовлення №: 00829
✓ Пристрій, виробник, модель

Соні KD43XG8096BR – це функціональний 4К телевізор початкового рівня, зібраний у 2019 році (Малайзія), у якого 43-дюймова матриця з роздільною здатністю 3840×2160 пікселів та LED підсвітка. Модель оснащена цифровим тюнером стандарту DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, має багатий набір комунікаційних засобів. До них можна віднести бездротові інтерфейси AirPlay, Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, Miracast та WiDi. 10-Ватні стерео динаміки з підтримкою ClearAudio+ гарантують високу якість звуку під час перегляду. Безперечною перевагою телевізора є наявність функції Smart TV (операційна система Android). До інших особливостей моделі можна віднести можливість керування зі смартфона та керування голосом. Виробник забезпечив цей телевізор чотирма роз'ємами HDMI.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди надаємо сервіс із заміни матриць телевізорів цей пристрій, упакований в оригінальну упаковку з дуже сильно розбитою матрицею надійшов до нашої майстерні з міста Лубни. Телефоном дізналися від замовника, що телевізор практично новий, ще року не минуло з моменту його придбання. Він використовувався у вітальні у спеціальній меблевій ніші. Проблема сталася з вини домашнього вихованця (кота), який застрибнув зверху на телевізор та скинув його на підлогу. Коли пристрій підняли, зображення на екрані вже не було, а замість нього видно яскраво виражені довгі тріщини по всій матриці. Звернення до кількох сервісних майстерень у рідному місті результату не принесли, бо скрізь у такій складності ремонту відмовляли, посилаючись на різні чинники.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що матриця дуже сильно пошкоджена. На перших трьох світлинах видно, що візуально екран розділений довгою глибокою тріщиною на дві частини. Верхня частина чорного кольору, тут також багато тріщин різної довжини, основна кількість яких зосереджена у верхньому лівому кутку. Тут же з'явилися плями сірого кольору, а це означає, що у цих місцях відбулося відшарування матриці. Трохи правіше дві вертикальні смуги зеленого та фіолетового кольору. У правому верхньому кутку ледь проглядаються вертикальні стовпці та невеликого розміру кругла пляма. Нижня частина екрана сірого кольору. З вищеописаними механічними пошкодженнями максимально актуальним є сервіс із заміни матриць телевізорів, який ми надаємо на високому професійному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром

Зв'язавшись із постачальниками нами була замовлена ​​та придбана нова оригінальна 43-дюймова матриця для заміни у цьому телевізорі. Після її отримання розбиту матрицю демонтували, а на її місце встановили нову. Також виконано всі необхідні налаштування зображення, перевірено якість звуку та роботу телевізора від пульта дистанційного керування. На останній світлині добре видно, що картинка на екрані яскрава, чітка та контрастна, всі функції збережені. Після якісно наданого сервісу із заміни матриць телевізорів, він упакований у ту саму коробку та відправлений адресату до міста Лубни. На нову деталь видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За надану сервісну послугу, яка складалася в заміні матриці, куди входить її вартість закупівлі, замовник заплатив 8600 грн.

✓ Причини несправності

Таке трапляється, що домашні вихованці є винуватцями того, що телевізор через розбиту матрицю повністю виходить з ладу. Цей випадок це добре підтверджує. Кіт, що застрибнув на телевізор, скинув його на підлогу, в результаті чого на екрані з'явилися глибокі довгі тріщини, плями, смуги та інші механічні дефекти. Відповідно, він став не придатним для використання.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику роз'яснили, що наданий сервіс виявився досить вигідним, оскільки новий ідентичний телевізор коштує в рази дорожче за ремонт заміни матриці. Відремонтований телевізор рекомендовано більше не використовувати в ніші для меблів, тому що немає гарантії того, що кіт знову на нього не стрибне та не скине на підлогу. Найкращим рішенням стане встановлення телевізора на стіні, тим більше, що ця модель має спеціальні кріплення.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.