Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробито матрицю, багато тріщин та інших дефектів у телевізорі Samsung UE55NU7470, попередня діагностика телевізорів у Києві.

Закінчення ремонту: 18.11.2020
Замовлення №: 00830
✓ Пристрій, виробник, модель

55-дюймовий РК телевізор Самсунг UE55NU7470U, що увійшов до лінійки 2018 року, наділений найпрогресивнішими технологіями та функціями, за рахунок чого може виступати в ролі повноцінного домашнього розважального центру. Модель з LED підсвічуванням, підтримкою технологій UHD Dimming та HDR, а також високою роздільною здатністю 4К 3840x2160 пікселів. У телевізорі великий набір комунікаційних можливостей, такі інтерфейси, як Ethernet, Bluetooth, DLNA, Wi-Fi та Miracast. Завдяки функції Smart TV (OS Tizen) у користувача відкриваються нові можливості перегляду. За якість звуку відповідають два динаміки по 10 Вт кожен та технологія об'ємного звучання Dolby Digital Puls. До інших позитивних якостей моделі можна віднести: наявність 3 портів HDMI, можливість керування зі смартфона та голосом, підтримку VESA кріплень (300x300).

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор з розбитим екраном надіслали до нашої майстерні із міста Бахмут. Замовник дізнавшись, що у нас виконується попередня діагностика телевізорів у Києві та подальший ремонт із заміни матриці, вирішив звернутися за допомогою. Телефоном від нього дізналися, що йому важливо дізнатися, наскільки складним та дорогим виявиться ремонт, чи потрібно міняти тільки матрицю чи ремонтувати ще якісь модулі. Також він повідомив, що телевізор куплений лише 2 роки тому, при виборі моделі враховувалися різні фактори, тому хотілося б повернути його працездатність. Несправність виявилася після святкування дня народження сина, на який запросили багато дітей. У сервісних центрах рідного міста пропонували виконати тільки діагностику, а після за ремонт братися відмовлялися, посилаючись на те, що не зможуть знайти нову 55-дюймову матрицю для заміни.

✓ Діагностика сервісним центром

У нас завжди виконується не тільки попередня діагностика телевізорів, але, якщо потрібно, більш поглиблена. Коли телевізор увімкнули в сервісному центрі, стало зрозуміло, що без заміни екрана не обійтися, оскільки на ньому багато різних механічних дефектів. На першій та третій світлині видно, що внизу та з боків залишилася частина зображення. Удар якимось гострим предметом прийшовся прямо над логотипом Samsung, тут утворилася невелика дірочка, від якої в різні боки довгі та досить глибокі тріщини. Між тріщинами багато кольорових вертикальних ліній, а в місці удару довгаста пляма сірого кольору. Уздовж лівої бічної рамки широка світла смуга, вздовж правої бічної рамки вона трохи вужча. Після того, як телевізор розібрали та провели поглиблену діагностику, з'ясували, що всі інші модулі, такі як блок живлення, плати Main Board та T-con, LED підсвічування та інші повністю в робочому стані.

✓ Ремонт сервісним центром

З результатами попередньої та поглибленої діагностики телевізорів у Києві ознайомили замовника телефоном, який дав згоду на виконання ремонту щодо заміни розбитої матриці. Нам вдалося замовити та купити нову панель для цього телевізора. На останній світлині можна побачити результат наших робіт, де телевізор із новою матрицею та виконаними налаштуваннями. Зображення на екрані відмінної якості, звук є та він також якісний. Ретельно упакований телевізор надіслано замовнику до міста Бахмут. Цей ремонт із видачею гарантії.    

✓ Загальна вартість ремонту

За виконані роботи з демонтажу розбитої матриці та встановлення нової (з урахуванням її вартості) замовнику довелося заплатити 11500 грн. Попередня та поглиблена діагностика за заздалегідь обумовленими умовами безкоштовна.

✓ Причини несправності

Дитячі витівки часто стають причиною того, що з ладу повністю виходить матриця, на якій через удар з'являються тріщини та інші механічні пошкодження. Цей випадок саме до таких відноситься. Діти, як і деякі дорослі не розуміють, що у телевізорі використовується екран, який за своєю конструкцією дуже тонкий та тендітний, тому максимально вразливий до різного роду механічних впливів. А оскільки матриця не підлягає відновленню, проблема може бути вирішена виключно її заміною, що дорого коштує.    

✓ Рекомендації сервісного центру

У цій ситуації рекомендація може бути лише одна - берегти нову матрицю від будь-яких механічних впливів. Необхідно також пояснити дітям, що виконаний ремонт не тільки дуже дорогий, але ще й ускладнений тим, що телевізор довелося упаковувати та висилати до іншого міста.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.