Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав працювати, немає звуку та зображення у телевізорі Samsung UE40MU6103, ремонт непрацюючого телевізора.

Закінчення ремонту: 20.11.2020
Замовлення №: 00832
✓ Пристрій, виробник, модель

Самсунг UE40MU6103UXUA - це стильний 4К-телевізор Південно-корейського виробника. Модель наділена 40-дюймовою матрицею з роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та LED підсвічуванням. Відмінна якість зображення доповнена кристально чистим об'ємним звучанням за рахунок 20-ватної стерео системи та підтримки технології об'ємного звучання Dolby Digital Plus. Користувач може скористатися найширшим функціоналом платформи Samsung Smart TV. До інших незаперечних переваг цього телевізора необхідно зарахувати наявність бездротового модуля Wi-Fi, трьох портів HDMI, двох USB 2.0 та інших роз'ємів, завдяки яким цей телевізор є повноцінним домашнім розважальним центром.    

✓ Заявлена несправність замовником

До нас надійшов телевізор, який не вмикається, у нього немає ні звуку, ні зображення, також не світиться індикація. Ми завжди беремося за ремонт непрацюючого телевізора, незалежно від того, якої складності виникла несправність. На прийманні замовник розповів, що телевізор придбано приблизно три роки тому та весь цей час працював якісно, ​​без жодних проблем. Чим спричинене виникнення несправності в нього припущень немає, оскільки його експлуатують, дотримуючись усіх правил. Разом із телевізором замовник приніс до сервісного центру підставку.    

✓ Діагностика сервісним центром

В першу чергу телевізор повністю розібрали та дізналися, що в ньому використовуються такі модулі, як шлейфи матриці BN96-39891A, BN96-39823C, матриця CY-GK040HGLV4V, плата Main Board BN41-02568B. Перш ніж виконувати ремонт непрацюючого телевізора, було проведено поглиблену діагностику, в ході якої точно встановлено, що з ладу вийшов блок живлення (PSU), на якому згоріли та вимагають заміни деякі радіодеталі. Тому заміна цілого блоку не потрібна.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності блоку живлення, що вийшов з ладу  на ньому довелося перепаяти діоди, резистори, кілька електролітичних конденсаторів, що вздулися. Телемайстер, використовуючи спеціальне ремонтне оснащення, спочатку випаяв з плати несправні деталі, після чого на їх місце впаяв нові. Після такого ремонту телевізора, що не працює, несправність ліквідована, він вмикається, індикація світиться. Також перевірили зображення та звук, вони гарної якості (видно на світлині №1). На останній світлині добре видно, що перевірено звук та проблем під час перевірки не виявлено. На цей ремонт із позитивним результатом видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт блоку живлення з профілактикою, на якому перепаяли несправні компоненти + перевірку зображення та звуку, замовник заплатив 1500 грн.

✓ Причини несправності

Те, що в цьому телевізорі від популярної компанії Samsung була вищеописана несправність (він не вмикався, не було індикації, зображення та звуку) викликано тим, що з ладу вийшов блок живлення, на якому було багато несправних радіодеталей, у тому числі конденсатори, що вздулися. До такої ситуації можуть призвести різні чинники, наприклад, коротке замикання, занижена або завищена напруга, занадто тривала інтенсивна експлуатація, потрапляння вологи або пилу та багато іншого. У будь-якому випадку буде потрібно або заміна непрацюючого модуля або його відновлення на компонентному рівні, як в цьому випадку.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що в цьому випадку несправний блок живлення вдалося відремонтувати, перепаявши на ньому несправні деталі. При цьому ніяка несправність не відбувається просто так, завжди є причина, яка негативно впливає на пристрій і в результаті без ремонту непрацюючого телевізора не обійтися. Враховуючи цей факт, рекомендовано експлуатувати телевізор у більш помірному режимі, вимикати, якщо його ніхто не дивиться. На самотесті звук був, тому якщо при підключенні телевізора до джерела сигналу в будинку звуку не виявиться, то проблема можлива в кабелі, або в цьому пристрої.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.