Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Через падіння дуже сильно розбито матрицю в телевізорі Samsung UE65HU8500, заміна матриці та розсіювача телевізора.

Закінчення ремонту: 06.11.2020
Замовлення №: 00274
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор Самсунг UE65HU8500T, зібраний у 2014 році, наділений великою 65-дюймовою матрицею з високою роздільною здатністю Ultra HD 3840x2160 пікселів та рівнем контрастності, що вражає. Ця модель працює під управлінням 4-ядерного процесора з обробки зображення, завдяки чому досягається високий рівень продуктивності. До інших особливостей телевізора можна віднести наявність системи голосового керування, розпізнавання облич та жестів (камеру необхідно придбати окремо). Також варто відзначити функцію Smart TV та 3D (дві пари стерео окулярів затворного типу передбачені в комплекті постачання). Вбудована акустика із загальною потужністю 20 Вт у поєднанні з технологією об'ємного звучання 3D Sound Dolby MS11 забезпечують при перегляді кришталево чисте звучання. У телевізора 4 порти HDMI, 3 USB 2.0, SCART та інші, що максимально розширює можливості користувача.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор із дуже сильно розбитою матрицею надійшов до нашої майстерні із міста Кривий Ріг. Телефоном замовник розповів, що коли сталася несправність він звертався до кількох майстерень у своєму місті, але оскільки була потрібна заміна матриці та розсіювача телевізора, у ремонті скрізь відмовляли, посилаючись на його складність. Також від нього дізналися, що після придбання телевізора приблизно 6 років тому він використовувався на стіні в одній кімнаті, але з часом вирішили зробити перестановку та перенести телевізор в іншу кімнату. Найімовірніше не достатньо добре розрахували кріплення, оскільки телевізор впав екраном вниз. Коли його підняли одразу зрозуміли, що він повністю вийшов із ладу.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах видно, наскільки сильним був удар, у результаті якого практично вся матриця у механічних ушкодженнях. У правому верхньому кутку великого розміру скол, що світиться, навколо якого кругова тріщина та пляма сірого кольору. Тут же «сітка» із дрібних тріщин. Трохи вище пляма зеленого кольору та вертикальні різнокольорові смуги. Також пошкоджено матрицю в лівому нижньому кутку, де з'явилася невелика сіра пляма, від якої невеликі тріщини. Уздовж усієї бічної рамки вертикальні смуги різних кольорів. Внизу, посередині матриці сітка з кольорових вертикальних та горизонтальних ліній, що перетинаються, які чітко видно на світлому тлі. Зліва нагору пішла вертикальна смуга зеленого кольору. В першу чергу телевізор розібрали та дізналися, що в ньому використовується плата V650DK2-XRRQS1. Як виявилося при падінні постраждала не лише матриця, а й торцевий світловод-розсіювач (добре видно на світлинах №3 та 4), тому гарантовано буде потрібно заміна матриці та розсіювача телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми змогли замовити для цього телевізора нову 65-дюймову матрицю в зборі зі світлорозсіювачем та світлофільтрами. Після її отримання досвідчені телемайстри виконали демонтаж матриці, що вийшла з ладу, а на її місце встановили нову. Після результативної заміни матриці та розсіювача телевізора несправність повністю усунена, він повністю у робочому стані. На останній світлині видно, що зображення на екрані гарної якості, а його режими виставлені на оптимальні рівні. А саме, підсвічування 20, контрастність 100, яскравість 45, чіткість та колір 55, тон К50. На новий екран та світловод-розсіювач видано гарантію. Відремонтований телевізор ретельно упакований та відправлений замовнику до міста Кривого Рогу.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей складний ремонт із заміни 65-дюймової матриці, світлорозсіювача та світлофільтрів (з урахуванням їх вартості) обійшовся замовнику 18500 грн.

✓ Причини несправності

Фахівцям нашого сервісного центру досить часто доводиться стикатися з подібними ситуаціями, коли в сучасному телевізорі без заміни пошкодженої матриці не обійтися. Як показує практика, цим проблемам властиво з'являтися з вини самих користувачів. У цьому випадку, коли робили перестановку у квартирі, вирішили також перевісити телевізор. При цьому, очевидно, щось було зроблено не за правилами, оскільки телевізор зірвався зі стіни та впав, внаслідок чого постраждала не тільки матриця, але також світлорозсіювач та світлофільтри.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику рекомендували, щоб встановленням відремонтованого телевізора займалися досвідчені монтажники, які врахують усі нюанси та насамперед велику вагу телевізора, що становить 31 кг. Це є гарантією того, що надалі телевізор радуватиме своєю бездоганною роботою ще досить тривалий час. Рекомендовано берегти нову матрицю від будь-яких механічних впливів! Зроблені в сервісному центрі налаштування зображення бажано не змінювати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.