Сабвуфер Парадигм PS-1000 V4, зібраний у Канаді та що увійшов до лінійки 2005 року, з частотним діапазоном 25-200 Гц та діапазоном робочої потужності 130 RMS – максимально 300 Вт. Конструкція пристрою - одиничний драйвер, односмугова конструкція із закритим фазоінвертором, два задніх порти, що активізуються ззаду динаміка та один задній порт, що активізується попереду динаміка.
У нашому сервісному центрі завжди можна виконати ремонт сабвуферів у Києві, незалежно від виробника або року випуску. До нас надійшов сабвуфер із заявленою замовником несправністю – сильне спотворення звуку на середніх частотах, з'явився скрегіт, тріск та хрип у звуку. Від нього дізналися, що пристрій придбано досить давно, близько 15 років тому та за цей час експлуатації виходить з ладу вдруге. Відповідно ремонт сабвуферів у Києві вже виконувався, однак з іншої причини.
Попри таку тривалу експлуатацію, корпус сабвуфера в досить хорошому стані (видно на першій світлині). Щоб ремонт сабвуферів у Києві був максимально результативним, необхідно правильно встановити причину несправності, для чого завжди проводиться діагностика. У ході її виконання встановлено, що проблема в динаміку, у якого розсипалася підвіска дифузора (добре видно на світлинах №3 та 4). Саме з цієї причини у звучанні з'явилися спотворення. Крім того, потрібно пропаяти плату.
Це досить складна несправність, яка потребує навичок та досвіду. Виконано переклеювання гофри динаміка, зроблено юстування дифузора. На останній світлині динамік після ремонту. Також пропаяли плату, для чого використовували спеціальне ремонтне обладнання. Після такого ремонту сабвуферів у Києві всі спотворення звуку (тріск, хрип, скрегіт) зникли, воно якісне та чисте.
Ремонт, що полягав в переклеюванні гофри динаміка, юстуванні дифузора, пропаюванні плати коштував замовнику 2400 грн.
Те, що в цьому сабвуфері був спотворений звук із хрипом та скреготом цілком зрозуміло. Це викликане тим, що розсипався підвіс дифузора динаміка, тому знадобилося його переклеювання та юстування дифузора. На питання, що спричинило виникнення такої несправності, можна припустити, що це пов'язано з тривалою інтенсивною експлуатацією (приблизно 15 років). Можливо, пристрій використовувався на повній потужності, що негативно позначилося на роботі динаміка.
Після результативного ремонту, за допомогою якого вдалося відновити якісне звучання, замовнику з міста Києва рекомендовано поводитися з цим досить застарілим сабвуфером максимально акуратно та дбайливо. Бажано не використовувати його на повній потужності, а також в помірному режимі! Якщо подібна несправність знову повториться, не факт, що динамік підлягатиме відновленню.
Коментувати