Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

З'явилися різні дефекти на матриці телевізора Kivi 32F700GU, заміна екрана телевізора Ківі.

Закінчення ремонту: 07.08.2020
Замовлення №: 00499
✓ Пристрій, виробник, модель

Компактний FullHD телевізор Ківі 32F700GU належить до початкового рівня, він орієнтований для перегляду не тільки цифрового телебачення мовних стандартів DVB-T2 та DVB-C, а й перегляду мультимедійного контенту. Це можливо завдяки функції Smart TV під керуванням операційної системи Android, вбудованому медіаплеєру та CI слоту. Ця 32-дюймова модель з LCD екраном та LED підсвіткою, наділена роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, швидкістю відгуку 8 мс, яскравістю 250 кд/м2 та статичною контрастністю 1800:1. До комунікаційного активу можна віднести наявність таких інтерфейсів як Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi, DLNA та Miracast. Висока якість звуку в телевізорі досягається за рахунок двох 8-ватних динаміків з підтримкою Dolby Digital.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор із розбитою матрицею до нашого сервісного центру надіслали з міста Новоградівка Донецької області. Телефоном замовник повідомив, що придбав цей недорогий, при цьому функціональний телевізор приблизно рік тому спеціально для дитячої кімнати, де він і використовувався, встановленим на спеціальну тумбу. Прийшовши ввечері з роботи, діти йому повідомили, що розбили екран, потрапивши в нього під час гри деталлю від конструктора. Зображення на екрані відразу ж зникло, а замість нього з'явилися різного роду механічні вади, у вигляді тріщини та різнокольорових смуг. Замовнику потрібно, щоб була виконана заміна екрана телевізора Ківі, оскільки у своєму рідному місті він цю проблему вирішити не зміг. При цьому купувати новий телевізор до планів не входить.

✓ Діагностика сервісним центром

На другій світлині видно, у якому вигляді цей телевізор прибув у майстерню. Він чудово упакований у рідну коробку, яка обгорнута прозорою пакувальною плівкою, а зверху дерев'яне риштування. Після того, як його розпакували стало зрозуміло, що заміна екрана телевізора Ківі неминуча, оскільки він пошкоджений механічно. Удар припав біля нижньої рамки правіше за логотип та в цьому місці утворилася маленька дірочка, від якої довга та глибока тріщина. Під тріщиною багато світлих та кольорових горизонтальних смуг. Весь лівий бік матриці у вертикальних різнокольорових лініях. Дефекти, що з'явилися внаслідок удару, можна розглянути на світлинах №1, 3 та 4. Виконана діагностика показала, що заміні підлягає тільки розбитий екран, всі інші складові телевізора (плати, підсвітка, шлейфи) у справному стані.

✓ Ремонт сервісним центром

Для заміни екрана телевізора Ківі була замовлена та куплена ідентична 32-дюймова панель. Великий досвід роботи щодо виконання подібних ремонтів дозволив результативно вирішити проблему. Після демонтажу розбитої деталі на місце встановлена нова. На останній світлині цей телевізор після ремонту та виконаних налаштувань, де видно, що зображення відмінної якості та всі функції збережені. На цей ремонт та новий екран замовнику видано гарантію. Відремонтований телевізор ретельно упакований у ту саму коробку та дерев'яне риштування, після чого відправлений замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

За цей ремонт із заміни нового екрану (з урахуванням його вартості) замовник заплатив 3500 грн.

✓ Причини несправності

Те, що через сильний удар по екрану цей телевізор від відомої та популярної компанії Kivi став непридатним до використання (він повністю вийшов з ладу і його перегляд став неможливим), є досить закономірним явищем. Насамперед це пов'язано з тим, що конструктивно екран будь-якого сучасного телевізора дуже тонкий та тендітний, тому легко вразливий. Виходячи з багаторічного досвіду роботи, навіть найменші механічні впливи, наприклад, натискання з зусиллям або перекіс, здатні вивести дорогу матрицю з ладу. А що говорити про удар, який у цьому випадку був досить сильним та як результат на екрані з'явилася дірка, довга тріщина та безліч різнокольорових смуг.

✓ Рекомендації сервісного центру

З боку користувача було правильне рішення виконати ремонт із заміни розбитого екрана, який за вартістю виявився практично наполовину дешевшим за новий ідентичний телевізор. Рекомендовано припиняти подібні витівки дітей, пояснивши їм наслідки. Вони повинні бути повідомлені про те, що виконання такого ремонту вимагає як великих фінансових вкладень, так і ускладнене пересиланням телевізора в сервісний центр, який знаходиться в іншому місті. 

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.