Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

З'явилася вертикальна світла смуга на зображенні телевізора LG 55UC970V, ремонт вигнутого екрана телевізора.

Закінчення ремонту: 09.07.2020
Замовлення №: 00334
✓ Пристрій, виробник, модель

55-дюймовий телевізор із вигнутою матрицею ЛЖ 55UC970V є по суті повноцінним мультимедійним домашнім центром. Модель з 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, частотою оновлення 100 Гц та кутом огляду 178 градусів. Користувач має можливість дивитися відео контент як за допомогою цифрового та аналогового тюнерів, так і завдяки функції Smart TV, що працює під керуванням операційної системи WebOS. Мало того, є можливість скористатися 3D поляризаційною технологією з можливістю конвертація 2D контенту в якісне тривимірне відео. Виробник забезпечив цей телевізор чудовим набором роз'ємів для підключення додаткових пристроїв. До них входять 4 HDMI, компонентний, MHL, USB та інші. Акустична система, що складається з двох вбудованих динаміків по 10 Вт, кожен та сабвуферу у 20 Вт гарантують кристально чистий, об'ємний звук.

✓ Заявлена несправність замовником

Запакованим у коробку до нас у майстерню принесли телевізор із вигнутим екраном, на якому з'явився дефект, а саме вертикальна світла смуга на зображенні шириною приблизно в пів сантиметра. Оскільки поява такої несправності не дає можливості комфортно переглядати улюблений відео контент, замовнику потрібен ремонт вигнутого екрана телевізора. Від нього також дізналися, що телевізор придбано для великої вітальні 4 роки тому та за весь час експлуатації він вийшов з ладу вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор увімкнули безпосередньо в сервісному центрі, було зрозуміло, що лівіше за логотип LG з'явилася світла вертикальна смуга, зображення при цьому є. На перших трьох світлинах виразно видно, що заставка постійно переміщається екраном. Загалом стан цього телевізора дуже добрий, інших якихось вад на корпусі, рамці чи матриці не виявлено. Перш ніж виконувати ремонт вигнутого екрана телевізора, його повністю розібрали та провели поглиблену діагностику, яка підтвердила припущення телемайстра, що проблема саме в ньому. Це пов'язано з тим, що з ладу вийшли елементи матриці. Мало того, оскільки вони не підлягають відновленню, буде потрібна їхня складна та дорога заміна. Про результати діагностики повідомили замовника, який дав згоду на виконання ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного усунення несправності в першу чергу необхідно було замовити та купити для цього телевізора з вигнутим екраном нові драйвери матриці, які підлягали заміні. Коли їх було отримано від перевірених постачальників, телемайстри виконали заміну несправних елементів матриці. На світлинах 4 та 5 добре видно, що після такого ремонту вигнутого екрана телевізора з використанням спеціального обладнання проблема вирішена максимально позитивно. Вертикальна світла смуга на зображенні зникла, воно гарної якості. Це був ремонт із видачею гарантії на ремонт та нові деталі.

✓ Загальна вартість ремонту

За цей складний ремонт матриці із заміни драйверів (з урахуванням їх вартості) клієнт заплатив 3000 грн.

✓ Причини несправності

Однією з досить поширених несправностей, з якими доводиться стикатися фахівцям нашої майстерні, є поява на екрані (вигнутий не виняток) різного роду смуг, які можуть бути різного кольору або ширини. Такий дефект негативно впливає на зображення, яке заважає комфортному перегляду. При цьому, як показує практика, така несправність не виникає сама собою, її появі сприяють різні фактори. В цьому випадку світла вертикальна смуга з'явилася на вигнутому екрані через те, що з ладу вийшли драйвери матриці, які не підлягали відновленню, відповідно була потрібна їх дорога заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки всі несправні елементи матриці замінені на нові, замовник може бути впевнений, що телевізор повністю у справному стані, що підтверджує видана на ремонт гарантія. При правильній подальшій експлуатації цей сучасний телевізор з вигнутим екраном зможе радувати свого власника ще не один рік.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.