Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зламані роз'єми "тюльпани" в Temeisheng DP-190, ремонт професійних акустичних систем.

Закінчення ремонту: 22.10.2019
Замовлення №: 90692
✓ Пристрій, виробник, модель

Професійна активна двосмугова акустична система  Тімішенг AMC DP-190 з потужністю 250 Вт та діапазоном частот 60 Гц – 18 кГц. Пристрій з наявністю караоке-мікшерного мобільного комплексу, у нього є 4 вбудовані світломузичні LED прилади, а також 7-ми смуговий еквалайзер. Акустична система з широким вибором роз'ємів, куди входять USB для підключення MP3 плеєра та інших програвачів, вхід карток пам'яті SD, MS, MMS, вхід "тюльпани" (підключення DVD-плеєра та ін.), мікрофонний та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми виконуємо ремонт професійних акустичних систем, вона прийнята у роботу. Причина надходження – зламані роз'єми "тюльпани" на обох колонках, один із двох мікрофонних входів. Також користувач попросив замінити та подовжити мережевий шнур. Цю акустичну систему (великі концертні професійні колонки) принесли у розібраному вигляді, намагалися самостійно розібратися та виконати ремонт, але нічого не вийшло.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №1 видно, що акустичну систему намагалися розібрати, витягли всі плати та в такому стані принесли до сервісного центру. Початковий огляд показав, що дійсно на обох колонках зламані роз'єми "тюльпани", що самозбуджується на високих частотах один із двох мікрофонних входів. Після розбирання та проведеної діагностики з'ясувалося, що з ладу вийшла плата входів AV-178T-H (див. світлину №3), модуль підсилювача ПНЧ, а також модуль живлення. Тому ремонт професійних акустичних систем повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку ремонт полягав у наступному: відновлено монтаж плати підсилювача ПНЧ (були тріщини в доріжках), виконано ремонт плати входів та модуля живлення, для чого довелося перепаяти багато різних деталей, у тому числі конденсатори 2200,0*35 В у кількості 2 штук . Виконано перепаювання зламаних роз'ємів - гніздо RCA, 1x2 монтажне в плату, роз'єм тюльпан "тато" (RCA), мікрофонний джек "мама". Процес ремонту можна побачити на світлинах №3, 4 та 5. Замінено мережевий кабель разом із вилкою завдовжки 3 метри. Після описаного ремонту професійних акустичних систем всі заявлені несправності результативно усунуті.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати входів, модуля ПНЧ, модуля живлення, перепаювання зламаних роз'ємів та заміна кабелю коштували 1200 грн.

✓ Причини несправності

Насамперед основною причиною виходу з ладу цієї професійної акустичної системи є її інтенсивна експлуатація, внаслідок чого зламаними виявилися роз'єми "тюльпани" на обох колонках, а також один із двох мікрофонних входів. Крім цього, була спроба самостійного непрофесійного розбирання колонки та виконання ремонту, яка не принесла позитивного результату.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі при підключенні колонок на концертних майданчиках або безпосередньо під час проведення концертів рекомендовано поводитися з перепаяними роз'ємами вкрай обережно! Більше колонки самостійно не розбирати, не намагатися самостійно проводити ремонт, а у разі виникнення будь-яких проблем негайно звертатися до професіоналів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.