Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Діагностика телевізора: попередня та детальна під час ремонту телевізора.

Відповіді фахівця на запитання

Руслан Лойко

27.08.2023

Телевизор ergo 32" звук есть,изображение отсутствует полностью

Вітаємо! Виходячи з Вашого опису, ми схильні вважати, що може бути проблема з підсвічуванням. Орієнтовний бюджет на цю марку та діагональ - 1200 грн. Точніша відповідь вимагає хоча б первинного огляду. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зв’язатися з нами за телефоном 097-332-33-02 або Viber, Telegram.

Віктор

23.08.2023

LED телевізор Samsung модель: UE43MU6100UXUA . Постійно мимоволі перезавантажується.

Доброго дня! З описаної несправності схоже на те, що вийшла із ладу мікросхема. Але для точнішої відповіді потрібно бачити телевізор, бачити картинку на екрані, бачити як поводить себе підсвітка тощо. Орієнтовний бюджет ремонту телевізора даної моделі 2 500 грн. Якщо у Вас залишились питання, зв'язатись з нами можна за контактним номером телефону 097-332-33-02 або вайбер, телеграм.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагональ   
17"…24"

Діагональ   
26"…32"

Діагональ   
39"…43"

Діагональ   
46"…50"

Діагональ   
52"…60"

Діагональ   
65"…77"

 

Вартість діагностики телевізора

Безкоштовна діагностика телевізора, детальніше

0 грн.

0 грн.

0 грн.

0 грн. 

0 грн.

0 грн.

Ціна у випадку відмови від ремонту, детальніше

150 грн.

200 грн.

250 грн.

300 грн.

350 грн.

400 грн.

У наш час телевізор є незамінним атрибутом в будь-якому домі. Сучасні моделі в дуже відрізняються від своїх попередників, як зовнішнім виглядом, так і внутрішньою «начинкою». Інноваційні технології, котрі в них застосовуються, перетворюють їх на справжні домашні розважальні центри. Попри всі позитивні якості, навіть найсучаснішій техніці властиво виходити з ладу. В першу чергу, це пов'язано з тим, що сучасні телевізори являють собою сукупність складних систем, тому так одразу, «на око» визначити несправність не вдасться, навіть досвідченому телемайстру. Тільки професійна діагностика телевізора допоможе точно визначити причину та спосіб усунення поломки.

Діагностика несправностей телевізора та подальший його ремонт - поняття нероздільні. Це пояснюється тим, що перш ніж виконувати будь-які дії, будь-який матеріал потрібно вивчити, і телевізор, а точніше його несправність, не виняток. Саме правильно виконана попередня діагностика телевізора є запорукою успішного ремонту.

Особливості даної послуги, як діагностика телевізорів в Києві.

Нашим сервісним центром «Теле Європа-Сервіс» впродовж багатьох років виконується професійне обслуговування, післягарантійний ремонт та безкоштовна діагностика телевізорів. Всі телемайстри, що працюють в нашій компанії мають великий досвід у вирішенні всіх перелічених вище завдань, тому зможуть допомогти в будь-якій ситуації, що склалася та справляться з несправністю будь-якої складності.

Будь-яка діагностика телевізорів складається з трьох основних критеріїв, без яких подальший ремонт неможливий:

 • візуальний огляд телевізора;
 • апаратне чищення;
 • наявність сучасного діагностичного обладнання.

Такий комплексний підхід дає можливість максимально точно виявити причину несправності. Тільки після того, як буде проведена діагностика телевізора, фахівець зможе визначити, які саме компоненти вийшли з ладу, підлягають вони відновленню чи необхідно їх замінити. Це дуже важливо, оскільки саме від даних нюансів буде залежати вартість кінцевого ремонту.

Виконані роботи по діагностиці телевізорів, вибіркові описи.

З кожним роком на ринку з'являються нові моделі телевізорів, в яких використовуються новітні технології, відповідно відновлювати їх на компонентному рівні стає складніше. Політика деяких компаній, що займаються випуском телевізійної техніки направлена на те, щоб післягарантійне відновлення було нерентабельним, спонукаючи користувача купити новий телевізор. Ми ж рекомендуємо, перш ніж робити які-небудь дії, звернутися в наш сервісний центр, де можна отримати безкоштовну діагностику телевізора та правильно оцінити ситуацію, що склалася.

Як проявляється несправність телевізорів та коли потрібна діагностика ЛЕД телевізора?

Діагностика ЖК телевізора - це не тільки професійний огляд пристрою, що вийшов з ладу, але ще й відповідь на питання «що робити далі?». Звичайно, на практиці не обходиться без того, що відремонтувати телевізор не можливо. Але це не в нашому випадку. Звернувшись в сервісний центр «Теле Європа-Сервіс», де вартість діагностики телевізора враховується при його ремонті, Ви зможете в короткий термін розв'язати всі проблеми. Неодмінно звертайтеся, якщо:

 • Телевізор не включається, включається не кожен раз, несподівано вимикається.
 • Пропало зображення чи воно поганої якості, з'явилися різноманітні дефекти (смуги, плями, розводи і т.д.).
 • Немає звуку, з'явився хрип, свит або не характерний шум.
 • Розбита матриця, на ній різноманітні механічні пошкодження.
 • Телевізор не працює від пульта дистанційного управління.
 • Неможливо змінити настройки та ін.

Діагностика несправності телевізора виконується як в сервісному центрі, так і вдома.

Коли ламається телевізор, виникає безліч питань - скільки коштує діагностика телевізора та його ремонт, скільки для цього необхідно часу і багато іншого. Відразу відзначимо, в нашому сервісному центрі всі діагностичні роботи виконуються абсолютно безкоштовно. До інших переваг співпраці з нами варто віднести:

 1. можливість проведення діагностики телевізорів та ремонту в сервісному центрі чи вдома у замовника;
 2. наявність сучасного діагностичного та ремонтного обладнання;
 3. доступні, повністю обґрунтовані ціни;
 4. видача гарантії на всі надані послуги;

Як правило, тільки після проведення діагностики телевізора можна дізнатись вартість його ремонту, яка влаштує або ж не влаштує замовника. Тому існують обставини, коли за виконану діагностику необхідно заплатити (детальніше про умови оплати діагностики та подальшого ремонту можна дізнатися тут). Серед них: замовник з певної причини відмовився від виконання ремонту, несправність складна та не підлягає ремонту, необхідна заміна деталей, які неможливо дістати, або ж ремонт, на думку телемайстра, є не рентабельним. При виникненні будь-якої складності несправностей з телевізором, звертайтеся за допомогою, наші досвідчені телемайстри зроблять все, щоб провести якісну діагностику, а  надалі відремонтувати ваш телевізор.

Коментарі до виконаної діагностики телевізора (питання та відповіді).

Beki
09.11.2023

Здравствуйте!
Извините мой телевизор sony 42w828b сломался. У вас есть экран?

Ответ сервисного центра
09.11.2023

Вітаємо! Орієнтовний бюджет заміни матриці( екрану) - 8 000 грн. Для отримання точнішої відповіді ми надішлемо запит постачальнику, а коли отримаємо відповідь, звʼяжемось з Вами. Матриці під замовлення, тому час ремонту становить близько чотирьох тижнів. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете звʼязатись з нами за телефоном 097-332-33-02 або Viber, Telegram.

Andreas
13.06.2018

Если чип заменить не получилось - нужно что-то делать с руками....

Ответ сервисного центра
15.06.2018

Ну что же, не будем устраивать баталии по переписке. Приглашаем Вас Andreas утереть нам нос! У нас сохранилась эта плата, найдем такой телевизор, приезжайте отремонтируйте эту плату! Со своей стороны обещаем предоставить условия, оплату за этот ремонт телевизора и публичные комментарии на нашем сайте!

Andreas
18.06.2018

В 3-х из 3-х доступных мне случаев с этим tcon неисправность состояла в выходе из строя ISL по перегреву. Лечится легко - замена чипа и установка дополнительной теплопроводящей пленки для отвода тепла. Явный конструктивный просчет или нарушение технологии производства китайцами при категорировании партии ISL (на допуски наплевали). Для китайских плат - частое явление. Полет после замены от 1 до 3-х лет. Вы хоть чип пытались заменить? Насмешили: "приезжайте отремонтируйте эту плату". После вас? Два раза "ха". tcon "шаловливыми" ручками можно довести до полной некондиции миллионом способов.

Ответ сервисного центра
18.06.2018

На вопрос "Вы хоть чип пытались заменить?", отвечаем: по нашей статистике из примерно десяти таких ремонтов телевизоров, девять заканчивалось перепайкой этой микросхемы, вот подобный пример: https://tveur.kiev.ua/otsutstvuet-izobrazhenie-v-samsung-ue32f5500aw-re… И один раз, пришлось менять плату т-кон целиком. Чтобы Вас, ув. Andreas, далее не смешить, можем показать из нашей базы ремонтов именно эти примеры, с датами, контактами клиентов и остальной информацией, для доказательства их реальности, но не публично.

Andreas
04.06.2018

красиво. Стоимость ISL98602I - 2 бакса ну и работы на час-портора, неисправность - типовая. Рентабельность 2000%...

Александр Куликовский
20.03.2019

Добрый вечер!
Прочитал Ваши комментарии, понял что вы отлично разбираетесь в ремонте телевизора.
Вы случайно заказы не принимаете? У меня телевизор сломался Phillips 37 9604. С уважением, Александр

Ответ сервисного центра
28.03.2019

Модель телевизора непростая, тем более старая, желательно на ремонт привезти его в сервисный центр.

Ответ сервисного центра
04.06.2018

Ув. Andreas! Внимательно читайте описание этого ремонта! В данном случае восстановить плату Т-кон на компонентном уровне не получилось. Стоимость ремонта телевизора указана вместе с стоимостью новой платы! На последнем фото фотоотчета старая и новая платы вместе.

Leon
20.06.2021

1) Телевизор SAMSUNG LT23B350 не включается и не подаёт никаких признаков включения, на кнопки управления и пульт не реагирует.
2) Но иногда вдруг "просыпается" и начинает работь, правда с одной особеностью: индикаторы (леды) управления "кнопок" (все, включение, звук, меню,...) не работают а сами "кнопки" работают нормально

В Для первого случая рекомендуется: С подобными проявлениями неисправность скорее всего обнаружится в источнике питания - модуле BN44-00504A. В первую очередь следует проверить работу преобразователя питания дежурного режима (ШИМ ICE3BR1065JF). tel-spb.ru/remont-tv-lcd/samsung-lt23b350

Но что делать когда оба выше описаннух варинтов чередуются ?

Ответ сервисного центра
22.06.2021

Оставляем ссылку на ваш источник для наших читателей ув. Leon, у кого будет такой случай ремонта, то может обратиться за детальной диагностикой телевизора и консультацией.