Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зірвався з кріплення та впав зі стіни телевізор LG 50LB677V, скільки коштує поміняти матрицю.

Закінчення ремонту: 01.06.2019
Замовлення №: 90186
✓ Пристрій, виробник, модель

Широкоформатний 50-дюймовий телевізор з IPS-матрицею та LED-підсвіткою ЕЛЖІ 50LB677V, який увійшов в лінійку 2014 року, наділений підтримкою Smart TV, бездротовим інтерфейсом Wi-Fi та процесором зображення Triple XD Engine. Телевізор має кут огляду 178 °/178 ° та аудіосистему з вихідною потужністю 12 Вт на канал.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник подзвонив в наш сервісний центр, щоб дізнатися, скільки коштує поміняти матрицю, яка дуже сильно розбита після того, як телевізор зірвався зі стіни. Після отриманої інформації він вирішив, що поміняти нову матрицю вигідно, тому надіслав телевізор з м. Умань, котрий упакували в картон з пінопластом (акуратно складений).

✓ Діагностика сервісним центром

Щоб точно взнати, скільки коштує поміняти матрицю, необхідно врахувати усі деталі (діагональ, марку, технічні характеристики, функціонал і т.д.). Після огляду з'ясували, що в результаті сильного удару об підлогу матриця дуже сильно пошкоджена, основна частина припадає уздовж всієї верхньої рамки (видно на фото №1). Тут світяться глибокі тріщини, плями та різнокольорові смуги. У деяких місцях матриця відшарувалася. Ще кілька тріщин з'явилося в правому нижньому кутку. Посередині растрова пляма та білі горизонтальні лінії. Також залишилися різні написи. З такою проблемою однозначно варто виконати заміну нової матриці. Рамка та корпус телевізора при падінні не постраждали.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замовили нову деталь та повідомили замовнику скільки коштує поміняти LED матрицю, після чого він дав свою згоду. Коли  її отримали, то акуратно зняли зіпсовану панель, а на її місце встановили нову з подальшими настройками зображення.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна матриці разом з роботою коштували замовнику 9000 грн.

✓ Причини несправності

Причина, через котру велика 50-дюймова матриця вийшла з ладу одразу зрозуміла - це не надійне кріплення, яке не витримало ваги телевізора (14.1 кг). Після падіння на підлогу, тонка та крихка матриця повністю вийшла з ладу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Скільки буде працювати телевізор після такого складного та дорогого ремонту залежить від того, наскільки правильно його будуть експлуатувати надалі. Телемайстер рекомендував посилити кріплення під вагу телевізора, добре все прорахувавши.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.