Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вимикається стабілізатор Forte TVR-5000VA, ремонт стабілізаторів напруги релейного типу.

Закінчення ремонту: 29.01.2020
Замовлення №: 00017
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний стабілізатор напруги релейного типу Форте TVR-5000VA з вихідною потужністю на фазу 5000 ВА, за умови вхідної напруги 220 В. Максимальна вхідна напруга пристрою може досягати позначки 260 В, а вхідна частота струму 50 Гц, похибка становить 8%. У моделі використовується сучасна система протидії залипання контактів, повний захист даного приладу від перевантажень вхідної напруги, а також спеціальна система контролю нагріву.

✓ Заявлена несправність замовником

У сервісний центр надійшов стабілізатор напруги із заявленою несправністю - при падінні напруги на вході до 200 В, відключається, тобто відключає навантаження при зниженні вхідної напруги нижче 200 В. На світлині №1 видно, що у включеному стані вхідна та вихідна напруга практично однакова - вхідна 210, а вихідна 220 В. З цієї причини потрібен ремонт стабілізаторів напруги релейного типу. Оскільки це не перша несправність, пристрій вже розкривався та виконувався його ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей стабілізатор напруги в задовільному стані, на перших двох світлинах видно, що корпус дуже брудний, всі деталі та решітка вентиляції на задній стінці покриті пилом. Коли стабілізатор розкрили, то з'ясувалося, що за час експлуатації всередині також зібралося достатньо пилу. У ході виконаної діагностики встановлено, що проблема в модулі управління та стабілізації, що вийшов з ладу, тому ремонт стабілізаторів напруги релейного типу повинен бути спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту модуля управління та стабілізації знадобилася заміна різних деталей, у тому числі діодів, резисторів, кількох конденсаторів. Виконано також чищення приладу від пилу, що накопичився. Після результативного ремонту стабілізаторів напруги релейного типу несправність повністю усунена, стабілізатор протестований ЛАТРом від 130 до 250 В. На останній світлині добре видно, що при вхідній напрузі 140 В - вихідна напруга становить 210 В. На цей ремонт замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля управління та стабілізації з заміною різних деталей замовник заплатив 400 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що цей стабілізатор напруги, який належить до релейного типу, відключав навантаження при зниженні вхідної напруги нижче 200 В став вихід з ладу модуля управління та стабілізації. Виникнення такої несправності могло бути пов'язане із постійними навантаженнями стабілізатора.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі замовнику рекомендовано стабілізатор напруги не перевантажувати! Спікаються контакти реле! Мало того, утримувати пристрій у чистоті, не допускати, щоб усередині збиралося багато пилу. Виконуючи ці прості правила, з урахуванням правильно виконаного ремонту, цей прилад зможе ще довго порадувати якісною роботою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.