Вимикається під час роботи Samsung LE19D450G1W, ремонт телевізора з періодичним дефектом.

Замовлення №: 
00141
✓ Пристрій, виробник, модель: 

РК LCD телевізор Samsung LE19D450G1W, що увійшов до лінійки 2011 року, з 19-дюймовою матрицею, максимальною роздільною здатністю 1366x768 пікселів і частотою оновлення 50 Гц. За якість звуку у телевізорі відповідає аудіосистема із загальною потужністю 6 Ватт. Модель оснащена такими портами та роз'ємами, як HDMI, USB 2.0, Audio in, AV-вхід, CI Slot, RGB вхід, Scart (RGB), USB, VGA, для навушників, компонентний, цифровий оптичний.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У телевізорі, що надійшов до нашої майстерні, виникли проблеми. За словами замовника, телевізор самостійно відключається під час роботи та переходить у черговий режим, причому у різні періоди часу. Розв'язати проблему допомагає, якщо вимкнути телевізор із розетки на кілька годин, тоді він знову ввімкнеться. Судячи з «симптомів», потрібно ремонт телевізора з періодичним дефектом.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Попри досить тривалу експлуатацію (9 років) цей вже трохи застарілий телевізор у пристойному стані, про що можна судити з перших двох світлин. Щоб переконатися в тому, що ремонт телевізора з періодичним дефектом неминучий, а також дізнатися, що стало причиною цієї несправності, необхідна діагностика. Для цього телевізор повністю розібрали та дізнатися, що в даній моделі використовуються такі модулі, як тюнер DTOS40FVL082A BN40-00197A та блок живлення I19HD_BPN. У ході проведеної діагностики вдалося встановити, що в телевізорі виникає періодичний дефект через вихід із ладу модуля живлення, на якому погоріли різні компоненти.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В такій ситуації для виконання ремонту телевізора з періодичним дефектом знадобилося відновлення модуля живлення, на якому довелося перепаяти багато різних деталей. Це – діоди, резистори, кілька електролітичних конденсаторів із різними маркуваннями (добре видно на світлині №4). Після ремонту роботу телевізора протестували безпосередньо в умовах сервісного центру, він працює стабільно, періодично не вимикається.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Виконаний ремонт модуля живлення з перепаюванням різних деталей обійшовся замовнику 550 грн.

✓ Причини несправності: 

У цьому трохи застарілому телевізорі виявлявся періодичний дефект, висловлювався у цьому, що під час роботи виконувалося самостійне вимкнення. Відновити роботу можна було лише тоді, якщо вимкнути його з розетки на кілька годин. Як з'ясувалося, це було пов'язано з тим, що з ладу вийшов модуль живлення, на якому довелося перепаювати багато різних деталей.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовник запевнений у тому, що після правильно виконаного ремонту подібний періодичний дефект у роботі телевізора не з'являтиметься. Враховуючи той факт, що телевізор працює протягом тривалого часу, можуть виникати інші проблеми. Якщо таке станеться, негайно звертатись за допомогою до фахівців сервісного центру, які правильно визначать причину несправності та усунуть її.

ремонт телевізора Samsung LE19D450G1W
ремонт телевізора Samsung LE19D450G1W
ремонт телевізора Samsung LE19D450G1W
ремонт телевізора Samsung LE19D450G1W
ремонт телевізора Samsung LE19D450G1W

Коментувати