Виходить із режиму чергування, немає картинки, вимикається Horizont 32LE7213D, ремонт телевізорів Горизонт.

Замовлення №: 
00145
✓ Пристрій, виробник, модель: 

РК телевізор Горизонт 32LE7213D, що увійшов до лінійки 2014 року, наділений 32-дюймовою матрицею та Edge LED підсвічуванням. Ця модель має яскравість 300 кд/м2, контрастність 1500:1 та час відгуку 8 мс. Кут огляду по вертикалі та по горизонталі становить 178`. Телевізор має функцію Smart TV та бездротовий модуль Wi-Fi. У нього є гарний набір портів та роз'ємів, включаючи AV, 2 аудіо, компонентний, SCART, VGA, 2 HDMI, 2 USB, Ethernet, коаксіальний вихід, AV та інші. Два вбудовані динаміки по 6 Вт кожен відповідають за якість звуку цього телевізора Горизонт.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей телевізор надійшов із проблемою - виходить із режиму чергування, але  зображення немає й майже відразу вимикається назад. Крім того, на пульт дистанційного керування пристрій не реагує. Тому замовнику потрібен ремонт телевізорів Горизонт. Разом із телевізором він приніс до сервісного центру дистанційний пульт у розібраному вигляді, який намагався самостійно відремонтувати, але в нього нічого не вийшло. Також від замовника дізналися, що за 6 років цей телевізор вперше виходить з ладу, тому до сервісного центру він ще не звертався і ремонт не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Як виявилося, телевізор не вмикається повністю, з режиму чергування не виходить. Перш ніж братися за ремонт телевізорів будь-якої складності, ми виконуємо діагностику, за допомогою якої визначається причина несправності. Телевізор розібрали (див. світлину №2 та 3) з'ясували, що в ньому використовується плата Main Board CV9202H-T, блок живлення E327405. У ході діагностики вдалося точно визначити, що несправність досить серйозна, оскільки з ладу вийшла плата Main Board. Тому ремонт телевізорів Горизонт є неминучим. Крім того, несправний пульт дистанційного керування, який потребує заміни кварцового резонатора.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для відновлення працездатності плати Main Board було перепаяно деякі деталі, включаючи діоди, резистори, конденсатор (див. світлину №4). Виконано заміну та прошивку флеш-пам'яті 25Q64. В результаті телевізор включається, зображення з'явилося, воно відмінної якості, про що свідчить перший знімок. Після результативного ремонту телевізорів Горизонт, на який видано гарантію, відновили несправний пульт дистанційного керування. Після заміни у ньому кварцового резонатора 455 кГц він також у робочому стані (видно на світлині №5).

✓ Загальна вартість ремонту: 

За ремонт плати Main Board із заміною деталей та флеш-пам'яті, а також пульта ДУ замовник заплатив 1400 грн.

✓ Причини несправності: 

Те, що цей телевізор від виробника Горизонт виходив із режиму чергування, але не було зображення і він майже відразу ж вимикався назад, пов'язане з тим, що з ладу вийшла материнська плата. Для її відновлення довелося перепаювати різні деталі, включаючи флеш-пам'ять. Крім того, телевізор не реагував на пульт дистанційного керування через те, що той виявився несправним.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після правильно виконаного ремонту, цей телевізор зможе порадувати якісною роботою ще не один рік. Якщо все ж таки виникнуть якісь проблеми в його роботі, рекомендуємо негайно звертатися за допомогою до фахівців. Пульт дистанційного керування берегти від ударів та падінь, не заливати! Самостійно більше не розбирати!

ремонт телевізорів Horizont 32LE7213D
ремонт телевізорів Horizont 32LE7213D
ремонт телевізорів Horizont 32LE7213D
ремонт телевізорів Horizont 32LE7213D
ремонт телевізорів Horizont 32LE7213D

Коментувати