Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Впав з полиці та перестав показувати телевізор Philips 32PFS6402/12, тріщини на матриці, потрібен результат діагностики телевізора.

Закінчення ремонту: 29.05.2020
Замовлення №: 00217
✓ Пристрій, виробник, модель

Філіпс 32PFS6402/12 – це компактний 32-дюймовий телевізор, зібраний у 2018 році (Польща). Модель із функціональністю Smart TV (ОС Android 5.1), бездротовим модулем Wi-Fi та можливістю перегляду, як цифрового, так і аналогового телевізійного ефіру. Телевізор оснащений цифровим тюнером стандарту DVB-T/T2, DVB-S/S2, DVB-C, а також аналоговим з підтримкою PAL, SECAM, NTSC. LCD екран телевізора з LED підсвіткою, роздільною здатністю 1920х1080 пікселів та максимальною яскравістю 300 кд/м2. Телевізор має широкий спектр портів та роз'ємів, до яких входять 4 HDMI, 3 USB, SCART, MHL та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нашого сервісного центру, потрібен результат діагностики телевізора, у якого розбито матрицю. Від нього дізналися, що телевізор впав із полиці, на якій експлуатувався та повністю перестав показувати. З його слів, зображення на екрані зникло та воно стало повністю темного кольору, при цьому з'явилися тріщини. З цієї причини замовник привіз телевізор на діагностику, щоб спочатку зрозуміти, які у нього з'явилися пошкодження через падіння та скільки це буде коштувати його відремонтувати. Тільки після цього він зможе ухвалити рішення, як чинити далі. Разом із телевізором клієнт приніс пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром

Як виявилось, через падіння на матриці ближче до верхньої рамки утворилася невелика дірка та багато тонких тріщин різної довжини. Зображення на екрані не було, тільки темне тло. Інших механічних пошкоджень на екрані, який повністю темного кольору, не виявлено. При цьому потрібен результат діагностики телевізора, у якого через падіння могли постраждати інші складові (плати, шлейфи, підсвітка тощо). Виконана діагностика показала, що поряд із заміною розбитої матриці потрібен ремонт роз'єму шлейфа матриці. Результати проведеної діагностики повідомили замовнику, який дав згоду на заміну матриці та ремонт несправностей, що виникли при падінні телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром

Перше, що необхідно було зробити – замовити та купити новий ідентичний 32-дюймовий екран для цього телевізора. Після його отримання виконано демонтаж розбитої панелі та встановлення нової з наступними налаштуваннями зображення. Також виконано пропаювання роз'єму шлейфу матриці. В результаті цей телевізор повністю у робочому стані (добре видно на останній світлині). Це стало можливим завдяки кільком факторам - замовнику потрібен був результат діагностики телевізора, яка нашими фахівцями проведена на високому професійному рівні. Під час її виконання були виявлені інші несправності, які також успішно усунуті. На нову матрицю та ремонт по її заміні замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За цей ремонт та безпосередньо нову матрицю замовник заплатив 4000 грн., за потрібні йому результати діагностики телевізора плата не вилучалася.

✓ Причини несправності

Вже давно не для кого не секрет, що сучасні телевізори мають дуже тонкі екрани, які легко пошкодити. Навіть незначна механічна дія здатна повністю вивести його з ладу. У цьому випадку телевізор впав з полиці на підлогу, в результаті чого з ладу вийшла не тільки матриця, але і пошкодився роз'єм шлейфу матриці, тому знадобилася його пропаювання. Це вдалося дізнатися завдяки правильно виконаній діагностиці.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі не повторилася подібна ситуація, рекомендовано намагатися не зачіпати телевізор, встановлений на полиці, щоб він знову не впав на підлогу. Уникати будь-яких контактів із новою матрицею. Замовник завірений у тому, що при правильній експлуатації та правильно виконаному ремонті цей телевізор зможе прослужити ще досить тривалий час!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.