Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відсутнє зображення, тільки екран світиться темно-синім кольором в телевізорі Samsung UE49MU6292, ремонт вигнутої матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 27.05.2020
Замовлення №: 00226
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор Самсунг UE49MU6292U, зібраний у Словаччині (2017 рік), наділений 49-дюймовою вигнутою матрицею, 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та форматом екрана 16:9. Модель із найпросунутішими функціями, включаючи Smart TV (Операційна система Tizen), Wi-Fi, TimeShift. Телевізор з двома незалежними TV-тюнерами, підтримкою 24p True Cinema, функції TimeShift, має датчик освітленості, таймер сну, захист від дітей. Широкий асортимент портів та роз'ємів, включаючи HDMI, USB, AV перетворюють пристрій на повноцінний домашній розважальний комплекс. Наявність у телевізорі двох вбудованих динаміків по 10 Вт кожен забезпечує якісне об'ємне звучання.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас надійшов телевізор із досить складною проблемою – відсутнє зображення, тільки екран світить темно-синім кольором, звук при цьому є. Судячи з «симптомів» та завдяки багаторічному досвіду, можна припустити, що буде потрібним ремонт вигнутої матриці телевізора, про що можна буде стверджувати тільки після проведеної діагностики. Від замовника дізналися, що телевізор експлуатується протягом трьох років та за цей час несправність виявилася вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор увімкнули у сервісному центрі, то побачили, що замість зображення екран темно-синього кольору (добре видно на першій світлині). Перш ніж виконувати ремонт вигнутої матриці телевізора, потрібна діагностика, за допомогою якої визначається який елемент вийшов з ладу та став причиною несправності. Для цього його повністю розібрали та дізналися, що у телевізорі використовуються такі модулі, як плата матриці 16Y_VSU49SR4LV0 3 RIGHT, шлейф матриці U_FPC_68_PIN_80MM YP1712 (LJ41-13430C), шлейфи BN96-39823C, BN96-39822E. У ході діагностики стало зрозуміло, що проблема виникла в планках матриці LVDS (див. світлини 3 та 4), відповідно для результативного ремонту вигнутої матриці телевізора буде потрібно їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Виконано ремонт матриці, відновлено працездатність плати матриці LVDS. У цьому випадку знадобилася заміна різних SMD радіодеталей, включаючи діоди, резистори, конденсатори. Також було перепаяно одну мікросхему. На останній світлині видно, що після такого ремонту вигнутої матриці телевізора зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості. На цей ремонт клієнт отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За такий складний ремонт вигнутої матриці (планок матриці LVDS) із заміною багатьох деталей, включаючи мікросхему, замовнику довелося заплатити 1700 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку несправність у сучасному телевізорі з вигнутим екраном виявилася досить складною. Зображення повністю відсутнє, при цьому екран був темно-синього кольору через те, що з ладу вийшла матриця (потрібно було відновлення планок матриці LVDS). Це дозволило повністю усунути заявлену несправність, оскільки зображення на екрані з'явилося.

✓ Рекомендації сервісного центру

З боку користувача це було правильне рішення нічого самостійно не робити, а негайно звернувся за допомогою до фахівців сервісного центру, які мають сучасне діагностичне та ремонтне обладнання. Це дозволило максимально результативно виконати ремонт, після якого цей сучасний телевізор із вигнутим екраном ще тривалий час радуватиме якісним зображенням. Замовника повідомлено про те, що після ремонту телемайстер виставив найкращі експертні параметри зображення (колір, різкість, контрастність і т.д.). Також звернули увагу замовника на те, що підсвітка вже виробляє свій ресурс, про що свідчить остання світлина.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.