Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відшарувалася матриця в телевізорі Samsung UN32J525D, немає зображення, термінова діагностика телевізора.

Закінчення ремонту: 18.06.2019
Замовлення №: 90355
✓ Пристрій, виробник, модель

Сучасний 32-дюймовий LED телевізор Самсунг UN32J525D, що зібраний в 2016 році в Мексиці, наділений широким набором сучасних функцій, в число яких входить Smart TV. Модель з бездротовим модулем Wi-Fi, у неї в наявності різні порти і роз'єми, включаючи HDMI, USB та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор з розбитою матрицею надійшов в наш сервісний центр з м. Володимирець (Рівненської області). Оскільки телевізор розрахований на 110 Вольт + екран так сильно розбитий, що не видно взагалі зображення, тому замовник, перш ніж виконувати ремонт попросив, щоб була виконана термінова діагностика телевізора, порахована загальна ціна, куди входить переробка на 220 вольт, заміна екрану, відновлення зображення.

✓ Діагностика сервісним центром

Ми, як і просив замовник, виконали термінову діагностику телевізора, яка показала, що через падіння постраждала не тільки матриця, на якій незліченна кількість тріщин, але також з ладу вийшов шлейф матриці. Біля нижньої рамки трохи лівіше логотипу, утворилася сітка з дрібних тріщин, на світлині №1 видно, що в цьому місці екран ніби світиться. На чорному тлі чітко видно великі сірі плями (це відшарувалася матриця). Рамка при падінні не постраждала.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки терміновій діагностиці LED телевізора вдалося встановити, що загальна вартість ремонту приблизно складе до 4000 грн, що повністю влаштувало замовника. Ми замовили нову ідентичну матрицю і виконали її заміну. Також відновлено шлейф матриці.

✓ Загальна вартість ремонту

В даному випадку діагностика, не дивлячись на те, що зроблена терміново, безкоштовна, а заміна матриці коштувала: 3800 грн.

✓ Причини несправності

Причиною, що привела до виникнення такої несправності та складного і дорогого ремонту, стало неправильне поводження з телевізором, відмінною рисою якого є тонка, тендітна матриця. Вона повністю вийшла з ладу через падіння телевізора з висоти.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після проведеної діагностики і результативного ремонту замовник обізнаний про те, що меню англійською мовою, телевізор працює від рідного адаптера 110-120 вольт, включали його від ЛАТРа. Рекомендовано купити інший адаптер для нашої мережі 220 В, з виходом DC 19V * 5,5A. Після заміни екрану (матриці разом з відбивачем, колірними фільтрами) зображення на екрані відмінної якості.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.