Відключається під час роботи джерело безперебійного живлення Luxeon UPS-500LU, ремонт ДБЖ (м.Київ).

Замовлення №: 
90212
✓ Пристрій, виробник, модель: 

ДБЖ Люксеон UPS-500LU гарантує надійне збереження даних та техніки. Прилад дозволяє стабілізувати напругу мережі, уникаючи стрибків, перепадів чи повного відключення електроживлення. У даній моделі вбудований БЖ, який за потреби в автоматичному режимі заряджає підключену батарею. Управління UPS виконується на мікропроцесорному рівні.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Клієнту потрібен терміновий ремонт ДБЖ (м.Київ), який за його словами, під час роботи відключається. Він також розповів, що дана несправність проявляється періодично, кілька днів ДБЖ працює нормально, потім вимикається.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Пристрій розібрали та з'ясували, що ремонт ДБЖ (м.Київ) неминучий, оскільки з ладу вийшов модуль перетворювача. На світлині № 4 добре видно, що зламаний конденсатор CBB61, у нього відпала частина корпусу, на якій все маркування. Всередині пристрою зібралося багато пилу.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ремонт ДБЖ (м.Київ) з  такою несправністю полягав у відновленні працездатності модуля перетворювача, перепаяли новий конденсатор 2,2 * 630 В та інші деталі. Замовнику з міста Києва на виконаний ремонт з позитивним результатом видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Вартість даного ремонту ДБЖ (м.Київ) склала 450 грн.

✓ Причини несправності: 

Причина того, що ДБЖ включається, а потім вимикається, може полягати в низькому рівні напруги у мережі. Як показує практика, це може стати проблемою для резервних UPS. Усунути це можна, якщо купити потужнішу модель або за допомогою стабілізатора напруги. Можливо також, що вимкнення відбувається при перемиканні на АКБ.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Майстер, що виконував ремонт даного ДБЖ рекомендував користувачеві (м.Київ) використовувати відремонтоване джерело безперебійного живлення з новим та зарядженим акумулятором! Він також пояснив, що при поганому (розрядженому) АКБ може не вистачати потужності при відсутності мережі.

ремонт ДБЖ Luxeon UPS-500LU
ремонт ДБЖ Luxeon UPS-500LU
ремонт ДБЖ Luxeon UPS-500LU
ремонт ДБЖ Luxeon UPS-500LU

Коментувати