Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальні тонкі смуги по всьому екрану в LG 42UB820V, ремонт матриці телевізора після води.

Закінчення ремонту: 30.11.2019
Замовлення №: 90716
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор ЕЛДЖІ 42UB820V, зібраний у 2014 році, з 42-дюймовою матрицею, 4К роздільною здатністю 3840x2160 (Ultra HD), локальною Edge LED підсвіткою. Телевізор має 4 роз'єми HDMI, 3 USB, композитний вхід (CVBS + Audio), вихід для навушників та інші. Вихідна потужність аудіосистеми 20 Вт, є 6 режимів звуку - Стандартний, Музика, Кіно, Спорт, Ігри, Користувач.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Калуш Івано-Франківської області до нашої сервісної майстерні надійшов несправний телевізор, у якого на зображенні праворуч та ліворуч з'явилися вертикальні тонкі смуги. Телефоном замовник повідомив, що несправність з'явилася після того, як екран помили водою. Як показує багаторічний досвід роботи, у цьому випадку буде потрібно ремонт матриці телевізора після води, однак наскільки він виявиться складним, можна буде судити після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах видно, що практично по всій матриці з'явилися тонкі вертикальні смуги. На світлині, де екран червоного кольору чіткіше видно, що смуги різної ширини, деякі з них ледь помітні, інші навпаки, занадто виражені. Щоб виконати діагностику та подальший ремонт матриці телевізора після води, його повністю розібрали та дізналися, що в цій моделі використовується матриця LC420EQE(PG)(M1) та шлейф матриці EAD62232921. За допомогою діагностики встановлено, що ремонт буде складним, оскільки внаслідок води з ладу вийшли деякі драйвера матриці, які не підлягають відновленню, тому потрібна їхня заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою складною поломкою ремонт полягав у тому, що довелося міняти деякі елементи матриці, які неможливо було відновити на компонентному рівні. Після ремонту матриці телевізора після води смуги повністю зникли, зображення на екрані відмінної якості (добре видно на світлині №5). На ремонт та деталі, що замінили замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з усунення смуг на екрані, який полягав у заміні елементів матриці, коштував клієнту 3500 грн.

✓ Причини несправності

Причина, через яку для ремонту матриці телевізора після води були всі підстави стало те, що її помили водою, ганчірка була дуже намочена, вода затекла під матрицю та як результат вивела з ладу її компоненти. Це спричинило появу на екрані вертикальних смуг, які заважали перегляду.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом користувачеві телефоном надано рекомендації щодо подальшої правильної експлуатації телевізора. Вони звелися до того, що мити екран водою не можна в жодному разі, що для очищення матриці, якщо вона запилиться, використовувати спеціальні засоби для чищення, які можна купити в спеціалізованому магазині. Як правильно користуватися такими засобами для чищення можна прочитати на етикетці або дізнатися у менеджера.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.