Вертикальні тонкі смуги по всьому екрану в LG 42UB820V, ремонт матриці телевізора після води.

Замовлення №: 
90716
✓ Пристрій, виробник, модель: 

РК телевізор ЕЛДЖІ 42UB820V, зібраний у 2014 році, з 42-дюймовою матрицею, 4К роздільною здатністю 3840x2160 (Ultra HD), локальною Edge LED підсвіткою. Телевізор має 4 роз'єми HDMI, 3 USB, композитний вхід (CVBS + Audio), вихід для навушників та інші. Вихідна потужність аудіосистеми 20 Вт, є 6 режимів звуку - Стандартний, Музика, Кіно, Спорт, Ігри, Користувач.

✓ Заявлена несправність замовником: 

З міста Калуш Івано-Франківської області до нашої сервісної майстерні надійшов несправний телевізор, у якого на зображенні праворуч та ліворуч з'явилися вертикальні тонкі смуги. Телефоном замовник повідомив, що несправність з'явилася після того, як екран помили водою. Як показує багаторічний досвід роботи, у цьому випадку буде потрібно ремонт матриці телевізора після води, однак наскільки він виявиться складним, можна буде судити після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На перших трьох світлинах видно, що практично по всій матриці з'явилися тонкі вертикальні смуги. На світлині, де екран червоного кольору чіткіше видно, що смуги різної ширини, деякі з них ледь помітні, інші навпаки, занадто виражені. Щоб виконати діагностику та подальший ремонт матриці телевізора після води, його повністю розібрали та дізналися, що в цій моделі використовується матриця LC420EQE(PG)(M1) та шлейф матриці EAD62232921. За допомогою діагностики встановлено, що ремонт буде складним, оскільки внаслідок води з ладу вийшли деякі драйвера матриці, які не підлягають відновленню, тому потрібна їхня заміна.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою складною поломкою ремонт полягав у тому, що довелося міняти деякі елементи матриці, які неможливо було відновити на компонентному рівні. Після ремонту матриці телевізора після води смуги повністю зникли, зображення на екрані відмінної якості (добре видно на світлині №5). На ремонт та деталі, що замінили замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт з усунення смуг на екрані, який полягав у заміні елементів матриці, коштував клієнту 3500 грн.

✓ Причини несправності: 

Причина, через яку для ремонту матриці телевізора після води були всі підстави стало те, що її помили водою, ганчірка була дуже намочена, вода затекла під матрицю та як результат вивела з ладу її компоненти. Це спричинило появу на екрані вертикальних смуг, які заважали перегляду.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту з позитивним результатом користувачеві телефоном надано рекомендації щодо подальшої правильної експлуатації телевізора. Вони звелися до того, що мити екран водою не можна в жодному разі, що для очищення матриці, якщо вона запилиться, використовувати спеціальні засоби для чищення, які можна купити в спеціалізованому магазині. Як правильно користуватися такими засобами для чищення можна прочитати на етикетці або дізнатися у менеджера.

ремонт матриці телевізора LG 42UB820V
ремонт матриці телевізора LG 42UB820V
ремонт матриці телевізора LG 42UB820V
ремонт матриці телевізора LG 42UB820V
ремонт матриці телевізора LG 42UB820V

Коментувати