Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальні та горизонтальні смуги, немає зображення на екрані телевізора Xiaomi Mi LED TV 4A 32" (L32M5), ремонт матриці телевізора Xiaomi.

Закінчення ремонту: 18.05.2020
Замовлення №: 00212
✓ Пристрій, виробник, модель

Ксіомі Mi LED TV 4A 32" (L32M5) - це сучасний «розумний» телевізор з невеликою діагоналлю екрану 32-дюйма та LED підсвіткою. Модель, що увійшла в лінійку 2017 року, наділена роздільною здатністю 1366x768 пікселів, статичною контрастністю 1200:1, 60-герцовою частотою розгортки та швидкістю відгуку 6 мс. У ролі бездротових комунікацій у телевізорі Xiaomi задіяні такі інтерфейси, як Bluetooth 4.2, Wi-Fi, DLNA та Miracast Завдяки функції Smart TV (ОС Android) для користувача відкриваються безмежні можливості. Телевізор з хорошим набором портів та роз'ємів, до них входять 2 HDMI, 2 USB 2.0, композитний вхід. Якість зображення не поступається звуку, що представлений двома вбудованими динаміками по 6 Ватт кожен та технологією об'ємного звучання Dolby Audio.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов до нашого сервісного центру з досить складною проблемою - на екрані немає зображення, замість нього вертикальні та горизонтальні смуги. Замовник розповів, що на його думку погано світила підсвітка і він вирішив самостійно вирішити цю проблему, поліз робити, при цьому необережно зачепив шлейф матриці викруткою. На екрані відразу ж з'явилися смуги, а зображення повністю зникло. Такі «симптоми» вказують на те, що буде потрібним ремонт матриці телевізора Xiaomi, однак наскільки він виявиться складним та дорогим можна буде судити тільки після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор увімкнули, то побачили, що на екрані замість картинки різної ширини смуги. Візуально матриця розділена на дві частини - верхня її частина світліша, тут проглядаються стовпці різної ширини. Нижня частина з переважанням чорного кольору. Тут також смуги різної ширини та кольорів. Дві ці частини екрана розділені горизонтальною чорною смугою. Усі дефекти, що з'явилися на екрані, чітко видно на першій світлині. Після розбирання телевізора з'ясували, що у ньому використовуються РК драйвера NOVATEK NT61237H-C6523A/A. Проведена діагностика підтвердила припущення телемайстра, що ремонт матриці телевізора Xiaomi є неминучим. Мало того, оскільки бічні драйвери матриці, що вийшли з ладу (на світлині № 3 видно, наскільки сильно вони згоріли) не підлягають відновленню, потрібна їх заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у заміні бічних драйверів матриці у кількості двох штук, які замовили та купили. Це дозволило повністю вирішити проблему, оскільки після такого ремонту матриці телевізора Xiaomi смуги на екрані зникли, зображення з'явилося й воно відмінної якості. На останній світлині телевізор після результативного ремонту. На нього + нові деталі замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт із заміни двох бічних драйверів матриці, які замовляли, замовник заплатив 1500 грн. Перевірка роботи підсвітки увійшла до цієї суми.

✓ Причини несправності

Основною причиною виникнення такої складної несправності стали неправильні дії з боку користувача, який вирішив, що погано світить підсвітка та не маючи досвіду, вирішив самостійно виконати ремонт. В результаті викруткою зачепив шлейф матриці. Це призвело до того, що на всьому екрані замість зображення з'явилися вертикальні та горизонтальні смуги, відповідно перегляд став неможливим.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник запевнений, що після правильно виконаного ремонту цей телевізор від компанії Xiaomi повністю в робочому стані. Рекомендовано більше ніяких самостійних дій не робити, телевізор не розбирати! Також було перевірено роботу підсвітки та зроблено висновок, що вона працює в межах закладених параметрів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.