Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальні смуги, викривлення зображення на екрані телевізора LG 47LM640T, ремонт несправності матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 04.06.2020
Замовлення №: 00318
✓ Пристрій, виробник, модель

47-дюймовий РК LED телевізор ЛДЖІ 47LM640T зібраний у Казахстані (січень 2013 року). Ця модель з підтримкою 3D, в ній використовується функція SMART TV, є бездротовий модуль Wi-Fi. Завдяки технології 3D Sound Zooming гарантується якісний об'ємний звук, який ідеально синхронізується із зображенням на екрані. Для дротового підключення різних пристроїв користувач може використовувати такі роз'єми, як USB та HDMI. Матриця телевізора з частотою оновлення 400 Гц, роздільною здатністю 1920x1080 пікселів та кутами перегляду 178 градусів, як по горизонталі, так і по вертикалі. Завдяки підтримці VESA кріплень (400х400) телевізор можна зручно розмістити на стіні, керуючи ним дистанційним пультом, що входить до комплекту постачання.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас надійшов телевізор із досить серйозною несправністю. А саме при ввімкненні на екрані з'являються вертикальні смуги, зображення сильно спотворене. З цієї причини перегляд взагалі став неможливим. У майстерні побачили, що на екрані дві широкі вертикальні смуги, одна темніша, інша світліша, правіше за них світиться заставка «Немає сигналу» (добре видно на першій світлині). Така несправність сигналізує про те, що найімовірніше буде потрібно ремонт несправності матриці телевізора, про що можна буде стверджувати після проведеної поглибленої діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан цього РК-телевізора досить хороший, за час експлуатації його ще не розкривали. На перших трьох світлинах виразно видно, як сильно виявляється дефект. На матриці поверх зображення дві широкі прозорі вертикальні смуги різного кольору (одна світла, інша трохи темніша). Перш ніж братися до будь-якої складності ремонту несправності матриці телевізора, необхідно точно визначити причину, через яку вона виникла. У ході поглибленої діагностики з'ясували, що ремонт буде складним, адже несправні елементи матриці. А оскільки відновити їх на компонентному рівні не надається можливим, потрібна їхня заміна, що відобразиться на кінцевій вартості ремонту. Результати діагностики повідомили клієнту, який схвалив заміну деталей, що вийшли з ладу.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту несправності матриці телевізора було замовлено та придбано нові елементи матриці, які необхідно було встановити натомість тих, що вийшли з ладу. Після їх отримання телемайстри виконали складний ремонт із заміни, використавши з цією метою спеціальне ремонтне устаткування. Несправність вдалося усунути, при цьому на екрані ліворуч від центру залишилася тонка піксельна смуга, яка ніяк не впливає на роботу телевізора в цілому (добре видно на 4 та 5 світлинах). На цей ремонт та нові деталі матриці замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням вартості нових елементів матриці цей складний ремонт телевізора по їх заміні коштував замовнику 3000 грн.

✓ Причини несправності

Багаторічний досвід виконання подібних ремонтів вказує на те, що виникненню несправності, коли на матриці замість картинки з'являються вертикальні смуги різної ширини та кольору, схильні сучасні телевізори будь-яких виробників і LG, як у цьому випадку, не виняток. Такій несправності властиво проявлятися з різних причин. Це може бути пов'язане з потраплянням під матрицю рідини або вологи, низькою якістю контакту, виходом з ладу драйверів та таке інше. Незалежно від причини, гарантовано буде потрібний складний та дорогий ремонт, що підтверджує цей випадок.    

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов забирати відремонтований телевізор, йому повідомили, що на зображенні ліворуч від центру залишилася піксельна вертикальна смуга, усунути яку неможливо. При перегляді телеконтенту з комфортної відстані, ця смужка не буде впадати у вічі. У разі виникнення будь-яких збоїв у роботі, негайно звертатися до сервісного центру.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.