Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальні смуги по екрану, затемнення, спотворення зображення та після вимикається телевізор DEX LE-4040, ремонт матриці телевізора Dex.

Закінчення ремонту: 12.06.2020
Замовлення №: 00251
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Декс LE-4040 (Dex) наділений не лише елегантним класичним зовнішнім виглядом, але й добрими технічними характеристиками. Модель китайської збірки з 40-дюймовою матрицею, форматом 16:9, роздільною здатністю 1920х1080 пікселів та кутом огляду 178°, має інтуїтивно зрозуміле управління, а також розширений набір комунікацій. Модель наділена трьома універсальними цифровими інтерфейсами HDMI, портом USB 2.0 та іншими роз'ємами, завдяки чому користувач може відтворювати велику кількість форматів медіаконтенту, програвати їх із зовнішніх USB жорстких дисків. Якісне приймання аналогових сигналів у телевізорі досягається завдяки чутливому тюнеру, який підтримує NICAM та систему цифрового шумоподавлення.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор принесли до нашої майстерні з досить серйозною проблемою - з'явилися вертикальні смуги по екрану, затемнення та спотворення зображення, після цього він вимикається. Оскільки смуги, що з'явилися, дуже заважають перегляду, замовник відразу ж звернувся за допомогою. Виходячи з багаторічного досвіду роботи, ймовірно, буде потрібно ремонт матриці телевізора Dex, про що можна буде точно стверджувати тільки після проведеної діагностики. Разом із телевізором замовник приніс пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор увімкнули безпосередньо в сервісному центрі, побачили, що на екрані з'явилося багато тонких вертикальних смуг. Їхня основна кількість зосереджена посередині матриці, ще кілька смуг трохи лівіше, решта вздовж лівої бічної рамки. Ці дефекти чітко видно на перших двох світлинах. Перш ніж виконувати ремонт матриці телевізора Dex, його повністю розібрали та провели діагностику, яка підтвердила припущення, що проблема саме в ній. А саме, з ладу вийшли шлейфи матриці з драйверами, які не підлягають відновленню, відповідно потрібна їхня заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб усунути несправність, що з'явилася, необхідно було замовити та купити нові шлейфи з драйверами для заміни тих, які вийшли з ладу. Після їх отримання виконано заміну несправних шлейфів матриці з драйверами у кількості двох штук (добре видно на світлині №3). Це дозволило позитивно вирішити проблему, оскільки після ремонту матриці телевізора Dex вертикальні смуги повністю зникли, зображення гарної якості, про що свідчать світлини №4 та 5. На цей ремонт з позитивним результатом та нові деталі замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт матриці цього телевізора із заміни двох нових шлейфів з драйверами (з урахуванням їх вартості) коштував клієнту 1800 грн.

✓ Причини несправності

Поява на матриці сучасного телевізора та Dex не виняток, вертикальних смуг різної ширини та кольору – це досить поширена проблема, з якою доводиться стикатися телемайстрам нашого сервісного центру. Такий дефект на екрані негативно позначається як зображення, яке в деяких випадках може зникати взагалі. Ця проблема неспроможна виникати як така, її викликають різні чинники. У цьому випадку це пов'язано з тим, що знадобилася заміна відразу двох шлейфів матриці з драйверами. Саме вихід їх із ладу спровокував виникнення вищеописаної несправності, яку нам вдалося результативно усунути.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телемайстром дано низку корисних рекомендацій замовнику, який прийшов забрати відремонтований телевізор. Вони стосувалися подальшого правильного використання. Клієнт завірений також у тому, що завдяки правильно виконаному ремонту, який полягав у заміні двох нових шлейфів матриці, цей телевізор повністю в робочому стані (вертикальні смуги зникли), тому зможе тішити своєю роботою ще тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.