Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальні лінії справа на екрані, зображення при цьому є в телевізорі OK ODL32650F, ремонт матриці телевізора OK.

Закінчення ремонту: 16.07.2020
Замовлення №: 00332
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК LED телевізор OK ODL32650F-TIB, зібраний у листопаді 2016 року (Туреччина), має функцію Смарт ТБ (операційна система Linux). Модель з Full HD роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, частотою оновлення зображення 600 CMP та співвідношенням сторін 16:9. Яскравість екрана становить 250 кд/м2, а коефіцієнт контрастності 4000:1.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов до нашої сервісної майстерні з досить складною проблемою. Зокрема, на екрані з правого боку з'явилися вертикальні смуги різної ширини. Від замовника дізналися, що коли виникла проблема, він намагався самостійно її вирішити, розкрив сам телевізор, відклацнув шлейфи. Але потім, зрозумівши, що нічого не зможе зробити, зібрав усе як було. Багаторічний досвід роботи показує, що з такою несправністю буде потрібно ремонт матриці телевізора OK, однак стверджувати про це можна буде тільки після поглибленої діагностики. Разом із телевізором замовник приніс пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор увімкнули в сервісному центрі, стало зрозуміло, що зображення є, при цьому праворуч на екрані з'явилися вертикальні смуги. На першій та другій світлині відмінно видно, що вздовж усієї правої бічної рамки широка світла смуга, трохи лівіше ще кілька, але вужчих, при цьому явно виражених вертикальних смуг. Щоб точно встановити, чи потрібно ремонт матриці в телевізорі, його повністю розібрали та дізналися, що в цій моделі використовуються такі складові, як плата T-Con TPV_LC320EUJ-FFA1_Ver 3.0, плата E150630, MAIN BOARD 17MB110P, блок живлення 17IPS62, матриця VES315UNDB-2D-N11. У ході виконаної діагностики встановили, що ремонт матриці телевізора OK максимально актуальний, оскільки проблема саме в ній. Крім того, з ладу вийшли два шлейфи, які не підлягають відновленню, тому потрібна їхня заміна. На четвертій світлині добре видно, що по краях шлейфу деякі ламельки надірвані та погнуті. Це сталося, коли користувач намагався самостійно вставити його назад у роз'єм, при цьому зробив це не коректно та з зусиллям, у результаті пошкодив шлейф.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту матриці телевізора OK було замовлено та куплено новий драйвер матриці, який необхідно було встановити замість того, що вийшов з ладу. Після його отримання було виконано складний ремонт із його заміни, для чого довелося використовувати спеціальне ремонтне обладнання. Також замінено шлейфи з плати T-Con на планки матриці у кількості двох штук (добре видно на четвертій світлині). Такі дії дозволили повністю вирішити проблему, оскільки вертикальні смуги на зображенні зникли, воно якісне, без будь-яких дефектів, про що свідчить остання світлина. На ремонт та нові деталі видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт матриці із заміни одного драйвера, заміни двох шлейфів з плати T-Con на планки матриці клієнт заплатив 1600 грн.

✓ Причини несправності

Грунтуючись на багаторічному досвіді виконання таких ремонтів, можна зробити висновок, що для виникнення вищеописаної проблеми є свої підстави. Коли на матриці сучасного телевізора, включаючи виробника ОК, з'являються вертикальні лінії різної ширини та кольору, може бути пов'язано з різними причинами. Потрапляння під матрицю вологи або будь-якої рідини, низька якість контакту, вихід з ладу драйверів, як у нашому випадку, призводить до того, що перегляд телевізора через появу смуг стає неможливим. Мало того, проблема була посилена тим, що замовник вирішив самостійно усунути несправність, але коли вставляв шлейфи назад, зробив це вкрай не коректно та пошкодив ламельки. З цієї причини ремонт обійшовся дорожче, тому що довелося міняти обидва шлейфи.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телемайстер рекомендував клієнту при виникненні будь-яких проблем з телевізором надалі, чого не можна виключати, нічого більше самостійно не робити! Телевізор не розбирати! Якщо в роботі виникне збій, негайно звертатися в сервісний центр, де буде проведена діагностика, правильно визначена причина несправності та тільки потім виконаний професійний ремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.