Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Великий скол, що світиться, інші механічні дефекти на матриці телевізора Samsung QE49Q70R, послуги із заміни матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 24.07.2020
Замовлення №: 00376
✓ Пристрій, виробник, модель

Самсунг QE49Q70R є недорогим 4К телевізором, який наділений хорошим технологічним апаратним оснащенням, максимально актуальним функціоналом користувача, а також великою комунікаційною сумісністю, включаючи інтерфейси Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet, DLNA та Miracast. Модель наділена 49-дюймовою LCD матрицею з LED підсвіткою, високою роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, індексом динамічних сцен PQI 2700. Телевізор підтримує функцію Smart TV (ОС Tizen), у нього в наявності бортовий тюнер стандарту DVB-C, DVB-2. Якісний звуковий супровід досягається завдяки двом 10 Ватним динамікам та двом сабвуферам, а також технології об'ємного звучання Dolby Digital Puls. З портів та роз'ємів можна виділити 4 HDMI, 2 USB.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор із дуже сильно розбитою матрицею надіслали до нашої майстерні з міста Горішні Плавні. Телефоном замовник розповів, що звертався до кількох майстерень у своєму рідному місті, при цьому скрізь йому було відмовлено через те, що послуги із заміни матриці телевізора вони не надають через складність ремонту. Також він повідомив, що телевізор практично новий, навіть рік не пройшов з моменту його придбання. Більше того, в цьому телевізорі є всі сучасні функції, широкий асортимент роз'ємів, тому його використовують як домашній розважальний центр. Саме тому йому вкрай важливо, щоби телевізор відремонтували.

✓ Діагностика сервісним центром

Оскільки ми завжди надаємо послуги із заміни матриці телевізора, у цьому складному та досить дорогому ремонті замовнику відмовлено не було. На перших двох світлинах видно, наскільки сильно пошкоджено матрицю, на ній багато різних механічних дефектів, через які телевізор повністю вийшов з ладу та не придатний для експлуатації. Очевидно, що по екрану був удар якимсь важким предметом, тому що в цьому місці утворився великого розміру скол, що світиться, навколо якого велика кругла світла пляма. Ще кілька таких плям, але меншого розміру вздовж правої бічної рамки. Крім того, на матриці з'явилися тріщини, деякі з них досить довгі. На першій світлині можна розглянути, що між тріщинами проглядаються ледь помітні кольорові пунктирні лінії.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки добре налагодженим зв'язкам із постачальниками нам вдалося купити нову, ідентичну 49-дюймову матрицю для заміни у цьому телевізорі. Після отримання телемайстри демонтували розбиту панель, а на її місце встановили нову. Це була якісна послуга із заміни матриці телевізора, оскільки після ремонту та всіх наступних налаштувань зображення на екрані високої якості. На світлині №5 можна побачити, що перевірка зображення показала, що проблем на перевірочній фотографії немає. Відремонтований та добре запакований телевізор із видачею гарантії на нову матрицю відправили замовнику до міста Горішні Плавні.

✓ Загальна вартість ремонту

Послуга із заміни пошкодженої матриці телевізора на нову (з урахуванням її вартості) коштували замовнику 10500 грн.

✓ Причини несправності

Фахівці нашої сервісної майстерні досить часто стикаються із ситуаціями, коли в сучасному телевізорі потрібна дорога заміна пошкодженої матриці телевізора. Як правило, такі проблеми трапляються через недбалість самих користувачів, які поводяться з телевізором максимально не акуратно. Причина, через яку цей сучасний, ще практично новий телевізор вийшов з ладу, досить банальна. У нього потрапили якимось важким предметом, а з урахуванням того, що матриця є дуже тонкою, на ній з'явилися різні механічні дефекти. У свою чергу, це призвело до того, що картинка на екрані повністю зникла, відповідно перегляд став неможливим.

✓ Рекомендації сервісного центру

Цей практично новий телевізор після якісно наданої послуги із заміни матриці зможе пропрацювати ще досить тривалий термін, якщо поводитися з ним надалі правильно та акуратніше. Рекомендовано стежити, щоб з новою матрицею не було ніяких механічних контактів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.