Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Уся ліва половина матриці в численних механічних дефектах у телевізорі Hisense 50A7400F, заміна матриці телевізора Hisense.

Закінчення ремонту: 02.07.2020
Замовлення №: 00327
✓ Пристрій, виробник, модель

Хайсенс 50A7400F (Hisense) - це РК LED телевізор китайського складання, наділений 50-дюймовою матрицею з UHD якістю та роздільною здатністю 4К 3840x2160 пікселів. Ця модель дає можливість відкрити широкий спектр функцій, включаючи Smart TV на базі Операційної системи Android. Завдяки вбудованому аналоговому та цифровому тюнеру DVB-T2, DVB-C надається доступ до ефірних цифрових каналів у високій якості. Під'єднатися до мережі Інтернет можна як за допомогою кабелю DLNA, так і за допомогою вбудованого Wi-Fi модуля. Для підключення до телевізора додаткових мультимедійних пристроїв передбачено такі інтерфейси як HDMI 2.0, USB, оптичний роз'єм. За об'ємне звучання відповідають два динаміки по 12 Вт кожен у поєднанні із технологією Dolby Digital.

✓ Заявлена несправність замовником

В цьому випадку потрібна заміна матриці телевізора Hisense, у якого вона дуже сильно розбита. Замовник, який звернувся до нас по допомогу, розповів, що відразу після придбання поспішав повісити телевізор на стіні, щоб дивитися трансляції відбіркових турів чемпіонату з футболу Євро-2020. При цьому не втримав його, внаслідок чого телевізор упав на підлогу, на якій були розкидані різні інструменти. Коли він підняв його, відразу стало зрозуміло, що телевізор повністю вийшов з ладу, на матриці з'явилися механічні пошкодження. Разом із телевізором, який був запакований в оригінальну коробку (видно на другій світлині) він приніс пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор увімкнули в сервісному центрі, з'ясували, що права половина екрана повністю чорного кольору, лише посередині залишилося кілька літер від заставки. Уся ліва половина матриці у численних механічних дефектах. Біля нижньої рамки великого розміру скол (ймовірно, цим місцем телевізор впав на якийсь предмет), від якого в різні боки багато дрібних та довгих тріщин. Трохи лівіше біла горизонтальна смуга, а правіше скола продовгаста сіра пляма (у цьому місці відшарувалася матриця). Лівий кут матриці затемнений та тут чітко видно вертикальні різнокольорові смуги. Решта екрана світла, на ній багато вертикальних та горизонтальних смуг різної ширини та контрастності. Всі пошкодження матриці, що з'явилися внаслідок падіння телевізора, можна розглянути на світлинах №1, 3 та 4. Очевидно, з появою таких несправностей можлива лише заміна матриці телевізора Hisense.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб виконати такої складності ремонт, а саме заміну матриці телевізора Hisense, необхідний дуже серйозний підхід до замовлення та придбання нової ідентичної деталі, адже саме від цього залежатиме кінцевий результат. Нам вдалося купити для цього телевізора оригінальну матрицю, яку досвідчені телемайстри поставили на заміну розбитої. На останній світлині видно, що телевізор після ремонту повністю в робочому стані, всі функції збережені, а зображення відмінної якості, воно соковите та яскраве. Якість звуку також перевірили, він якісний, від пульта дистанційного керування телевізор працює. На цей ремонт + нову матрицю замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ми змогли виконати заміну розбитої матриці на нову (з урахуванням її вартості) за 7000 грн.

✓ Причини несправності

Поспіх та непрофесіоналізм призвели до того, що новенький телевізор, тільки після придбання, став повністю непридатним, оскільки від падіння на підлогу матриця була максимально пошкоджена. У цій ситуації є два великі мінуси. Перший – у користувача зникла можливість перегляду трансляції відбіркових турів чемпіонату з футболу Євро-2020. Другий - ремонт із заміни розбитої матриці вимагав певних фінансових вкладень.

✓ Рекомендації сервісного центру

Головна рекомендація в ситуації, що склалася, це встановлення телевізора після результативного ремонту та з новою матрицею монтажниками, які врахують всі нюанси та зроблять все на високому професійному рівні. Це гарантія того, що надалі телевізор від компанії Hisense зможе радувати своєю бездоганною роботою ще протягом тривалого часу. Також рекомендовано берегти екран від будь-яких механічних впливів!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.