Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

У верхньому кутку пробита матриця Samsung UE40MU6100, термінова заміна матриці телевізора Samsung.

Закінчення ремонту: 11.03.2020
Замовлення №: 00135
✓ Пристрій, виробник, модель

Функціональний 40-дюймовий РК LED телевізор Samsung UE40MU6100U з  різноманітним комунікаційним оснащенням. Модель з підтримкою HDR та 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів. Аналоговий та цифровий тюнери, які використовуються у телевізорі з підтримкою всіх актуальних стандартів телемовлення. 20-ватна акустика з підтримкою технології об'ємного звуку Dolby Digital Plus відповідає за чисте об'ємне звучання. Завдяки 3 роз'ємам HDMI цю модель можна віднести до повноцінного домашнього розважального комплексу. Вона сумісна із настінними кронштейнами стандарту VESA 300х300 мм.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Івано-Франківськ надійшов телевізор від популярної компанії Samsung, у якого пробита матриця, через це утворилось багато механічних пошкоджень, тому перегляд неможливий. Телефоном замовник попросив, щоб виконали термінову заміну матриці телевізора Samsung. Від нього також дізналися, що телевізор придбали лише 3 роки тому, тому ремонт актуальний, оскільки його влаштовує в цій моделі все, зокрема зовнішній вигляд, якість зображення та звуку, наявність функцій та роз'ємів. У своєму рідному місті він розв'язати проблему не зміг, тому знайшовши в Інтернеті наш сервісний центр та вивчивши відгуки, вирішив скористатися послугою та виконати ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром

У телевізорі сильно пошкоджена матриця, вона майже вся в різних дефектах. Від сильного удару, що припав на верхній лівий кут, утворилася дірка від якої в різні боки - короткі, але глибокі тріщини (візуально нагадують квітку). Ще одна тріщина простяглася вздовж верхньої рамки та утворила чорну пляму. Між тріщинами багато коротких вертикальних та горизонтальних кольорових смуг. Практично по всій матриці численні різноколірні смуги, що перетинаються. Уздовж усієї нижньої рамки чорна горизонтальна смуга. Посередині екрана залишилася світитися заставка "Немає сигналу". Усі дефекти, що з'явилися, можна розглянути на перших трьох фото. З такою несправністю потрібна термінова заміна матриці телевізора Samsung.

✓ Ремонт сервісним центром

Зв'язавшись із постачальниками нам вдалося замовити та купити ідентичну матрицю для цього телевізора. Коли деталь надійшла з телевізора зняли розбиту матрицю, а на її місце встановили нову та налаштували. На світлині №4 телевізор після ремонту. Як і просив замовник цей складний ремонт виконаний у терміновому порядку, лише за 6 днів. На нього та на нову матрицю видано гарантію. На світлині №5 у верхньому лівому кутку видно відкрите меню із сервісного режиму, а саме: Option, де відображається вся інформація про модель, Операційну Систему, версію Bluetooth, інформація про плати T-con, Main та інше, Control, що дає можливість керувати телевізором через Інтернет, використовуючи програми для керування з ПК або телефону. А також Debug (Відладчик), який є найважливішим інструментом для пошуку та усунення помилок у додатках, SVC – де вказані способи входу в сервісний режим (сервісне меню) та ADC/WB для калібрування розмірів екрану. Добре запакований та відремонтований телевізор відправлений замовнику до міста Івано-Франківська.

✓ Загальна вартість ремонту

За нову матрицю та встановлення з наступними налаштуваннями (з урахуванням терміновості) клієнт заплатив 7200 грн.

✓ Причини несправності

В даному випадку знадобився складний і дорогий терміновий ремонт через те, що по матриці сучасного телевізора Samsung, яка за своєю конструкцією дуже тонка, сильно вдарили. В результаті на екрані з'явилася дірка та інші механічні пошкодження, через які подальша його експлуатація стала неможливою.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативної заміни нової матриці, яка така ж тонка, як і попередня, рекомендовано поводитися бережно, намагатися з нею не контактувати. Виконані в сервісному центрі налаштування не змінювати!

Олег

15.04.2024

Доброго вечора!!! Така сама проблема, яка ціна ремонту?

Вітаємо! Нажаль, ми не маємо інформації для відповіді. Будь ласка, зробіть фото шильдика, який знаходиться на задній панелі телевізора. Після цього ми зможемо розглянути ваше запитання щодо орієнтовної вартості та строків ремонту. Будь ласка, надішліть фото за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.