Тріщини в кутку на панелі, зламана рамка та корпус в Samsung UE40MU6400, заміна панелі телевізора.

Замовлення №: 
81071
✓ Пристрій, виробник, модель: 

РК LED телевізор Самсунг UE40MU6400UX, виготовлений в 2018 році, наділений 40-дюймовою (101.6 см) панеллю, форматом 16:9 та частотою оновлення 50 Гц. Модель з можливістю запису відео на USB-накопичувач, у неї хороший набір роз'ємів, в число яких входить три HDMI, два USB та інші.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей телевізор надійшов з розбитою панеллю, окрім того, через невдале падіння зі стіни, зламана рамка та корпус. Замовник попросив, щоб була виконана заміна панелі телевізора. З його розповіді з'ясували, що коли був придбаний телевізор, він самостійно кріпив його на стіні, однак не розрахував все правильно, оскільки результат «на лице».

✓ Діагностика сервісним центром: 

При падінні телевізор впав на кут, в результаті корпус та рамка постраждали досить сильно, кут рамки повністю розійшовся, шматок пластику відвалився. Крім того, відпав також шматок пластмасового корпусу (відмінно видно на світлині №4). Заміна потрібна тому, що пошкоджена також матриця, на якій в нижньому лівому кутку тріщини, хоч і не значні. У цьому місці утворилася сіра пляма (панель відшарувалася), уздовж всієї нижньої рамки смуга білого кольору. Уздовж лівої бокової рамки багато кольорових вертикальних смуг. Крім того, половина екрану з лівого боку дуже сильно затемнена (див. світлину №2). Очевидно, що з такими дефектами можлива виключно заміна панелі телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми змогли виконати результативну заміну панелі телевізора, для чого довелося її замовляти та купувати. Після її отримання зняли зіпсовану деталь, а на її місце встановили нову. Після заміни виконали всі налаштування, перевірили якість зображення та звуку, воно хорошої якості. Також перевірили роботу телевізора від дистанційного пульта. Відреставрований кут рамки (див. світлину №5). На нову панель і ремонт по заміні видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Демонтаж розбитої панелі + заміна нової, а також відновлення підсвічування обійшлися замовнику 7800 грн.

✓ Причини несправності: 

Майстрам сервісного центру досить часто доводиться стикатися з ситуацією, коли необхідно виконувати заміну нової матриці після падіння телевізора або зі стіни, або з тумбочки. Даний випадок не виняток. Дана проблема сталася через халатність з боку користувача, який не врахував його вагу та не правильно розрахував кріплення.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб уникнути дорогої заміни нової панелі в даному телевізорі, яка може виявитися не рентабельною, оскільки в ньому механічно пошкоджені рамка та корпус, майстер рекомендував поводитись з ним максимально акуратно. Поміркувати над тим, чи варто знову вішати телевізор на стіну. Якщо так, тоді ретельно продумати та зробити надійне кріплення.

заміна панелі телевізора Samsung UE40MU6400UX
заміна панелі телевізора Samsung UE40MU6400UX
заміна панелі телевізора Samsung UE40MU6400UX
заміна панелі телевізора Samsung UE40MU6400UX
заміна панелі телевізора Samsung UE40MU6400UX

Коментувати