Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Тріщини в кутку на панелі, зламана рамка та корпус в Samsung UE40MU6400, заміна панелі телевізора.

Закінчення ремонту: 03.07.2019
Замовлення №: 81071
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Самсунг UE40MU6400UX, виготовлений в 2018 році, наділений 40-дюймовою (101.6 см) панеллю, форматом 16:9 та частотою оновлення 50 Гц. Модель з можливістю запису відео на USB-накопичувач, у неї хороший набір роз'ємів, в число яких входить три HDMI, два USB та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов з розбитою панеллю, окрім того, через невдале падіння зі стіни, зламана рамка та корпус. Замовник попросив, щоб була виконана заміна панелі телевізора. З його розповіді з'ясували, що коли був придбаний телевізор, він самостійно кріпив його на стіні, однак не розрахував все правильно, оскільки результат «на лице».

✓ Діагностика сервісним центром

При падінні телевізор впав на кут, в результаті корпус та рамка постраждали досить сильно, кут рамки повністю розійшовся, шматок пластику відвалився. Крім того, відпав також шматок пластмасового корпусу (відмінно видно на світлині №4). Заміна потрібна тому, що пошкоджена також матриця, на якій в нижньому лівому кутку тріщини, хоч і не значні. У цьому місці утворилася сіра пляма (панель відшарувалася), уздовж всієї нижньої рамки смуга білого кольору. Уздовж лівої бокової рамки багато кольорових вертикальних смуг. Крім того, половина екрану з лівого боку дуже сильно затемнена (див. світлину №2). Очевидно, що з такими дефектами можлива виключно заміна панелі телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми змогли виконати результативну заміну панелі телевізора, для чого довелося її замовляти та купувати. Після її отримання зняли зіпсовану деталь, а на її місце встановили нову. Після заміни виконали всі налаштування, перевірили якість зображення та звуку, воно хорошої якості. Також перевірили роботу телевізора від дистанційного пульта. Відреставрований кут рамки (див. світлину №5). На нову панель і ремонт по заміні видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Демонтаж розбитої панелі + заміна нової, а також відновлення підсвічування обійшлися замовнику 7800 грн.

✓ Причини несправності

Майстрам сервісного центру досить часто доводиться стикатися з ситуацією, коли необхідно виконувати заміну нової матриці після падіння телевізора або зі стіни, або з тумбочки. Даний випадок не виняток. Дана проблема сталася через халатність з боку користувача, який не врахував його вагу та не правильно розрахував кріплення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути дорогої заміни нової панелі в даному телевізорі, яка може виявитися не рентабельною, оскільки в ньому механічно пошкоджені рамка та корпус, майстер рекомендував поводитись з ним максимально акуратно. Поміркувати над тим, чи варто знову вішати телевізор на стіну. Якщо так, тоді ретельно продумати та зробити надійне кріплення.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.