Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Тріщина та вертикальна смуга на матриці телевізора LG 32LK6100, діагностика поломки телевізора.

Закінчення ремонту: 12.09.2019
Замовлення №: 90078
✓ Пристрій, виробник, модель

32" (81,3 см) LED телевізор ЛГ 32LK6100PLB, зібраний в 2018 році, наділений прогресивними функціями та технологіями, до яких входить Smart TV (Web OS), Wi-Fi. Телевізор з широким асортиментом портів та роз'ємів, включаючи 3 HDMI, 2 USB 2.0, 2 RF, Ethernet LAN (RJ-45), ARC та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник приніс телевізор до нашого сервісного центру, щоб ми виконали діагностику поломки телевізора. Він упевнений, що екран пошкоджений, при цьому не розбитий, оскільки на його думку є лише смуга, а не тріщини. Він також попросив, щоб під час діагностики уточнили, скільки коштуватиме ремонт і якщо його влаштує ціна, він погодиться на його виконання.

✓ Діагностика сервісним центром

У нашому сервісному центрі завжди виконується діагностика поломки телевізора, і цей випадок не є винятком. В сервісному центрі телевізор увімкнувся, що одразу дозволило встановити той факт, що матриця пошкоджена механічно. В результаті удару на ній з'явилася вертикальна смуга, а також досить глибока, довга тріщина, що світиться, та що йде в бік правої рамки. Ще одна тріщина, але трохи коротшу видно біля нижньої рамки. Від довгої тріщини вниз біла пляма, на якій проглядаються різнокольорові вертикальні лінії (відмінно видно на світлинах №1, 2 та 3). Також на екрані залишилася світитися заставка "Немає сигналу". В такому випадку, навіть без поглибленої діагностики зрозуміло, що поломка настільки серйозна, що без заміни нової матриці не обійтися, на що замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки правильно виконаній первинній діагностиці поломки телевізора точно відомо, як виконувати ремонт. Ми купили нову матрицю та після її отримання переконалися, що вона повністю підходить за своїми характеристиками для даної моделі телевізора. Тільки після цього зняли розбиту та встановили нову. На останній світлині добре видно, що після всіх налаштувань зображення на екрані відмінної якості. На ремонт із усунення поломки + нову панель замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

У цьому випадку діагностика виконана безкоштовно, клієнт заплатив 3600 грн. за нову матрицю та її встановлення.

✓ Причини несправності

Причина поломки, що виникла, та як результат дорогого ремонту телевізора, коли довелося змінювати матрицю, досить банальна. Це не правильна, не акуратна експлуатація сучасного телевізора з великою діагоналлю екрану.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після проведеної діагностики та результативного ремонту замовнику дані роз'яснення, що матриця в телевізорі дуже тонка та тендітна, тому схильна до поломки, навіть при незначних механічних впливах, до яких відносяться падіння, удари, сильні натискання, перекоси і так далі. При виникненні на екрані тріщин, відколів, дірок, смуг, можлива лише дорога його заміна, тому при подальшому використанні не нехтувати правилами експлуатації!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.