Тремтить картинка, горизонтальні смуги в LG 26LN457U, ремонт дефекту зображення на екрані телевізора.

Замовлення №: 
00117
✓ Пристрій, виробник, модель: 

26-дюймовий телевізор ЛДЖ 26LN457U з LED підсвіткою, роздільною здатністю 1366x768 пікселів та кутом огляду 178°. Модель зібрана в травні 2013 року, з наявністю вбудованого TV-тюнера з підтримкою сучасного формату цифрового телебачення DVB-T2. Телевізор підтримує відеосигнали 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Аудіосистема загальною вихідною потужністю 10 Вт та технологією Virtual Surround Plus та Clear Voice II гарантує якісне та потужне звучання. Модель наділена такими портами та роз'ємами, як USB 2.0, HDMI, VGA, антенний, композитний вхід, SCART, CI (PCMCIA) слот, компонентний вхід (Y, Pb, Pr + Audio). Є можливість настінного встановлення телевізора.

✓ Заявлена несправність замовником: 

До нас принесли телевізор із заявленою несправністю - на екрані тремтить зображення та з'явилися горизонтальні дрібні світлі смужки від світлих предметів. Це дуже заважає перегляду, тому потрібний ремонт дефекту зображення на екрані телевізора. Від замовника дізналися, що телевізору близько 7 років, він із заводськими пломбами, оскільки вийшов з ладу вперше.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На першій та особливо на другій світлині видно, як сильно проявляється дефект на зображенні. Від світлих фрагментів догори горизонтальні напівпрозорі смуги. Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що в ньому використовуються такі модулі, як плата T-CON LC260EXN-SDA1 6870S-1160A, шлейф EAD61217869, ТБ-тюнер EBL61240503 TDSQ-G601D(B). Виконана поглиблена діагностика показала, що ремонт дефекту зображення на екрані телевізора буде не простим, оскільки з ладу вийшли РК-екран LC260EXN-SDA1, Panel Type, a-Si TFT-LCD. Потрібна заміна елементів матриці, які необхідно замовити та купити.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми змогли замовити нові елементи матриці, які підлягають заміні. Після їх отримання досвідчені телемайстри, використовуючи спеціальне ремонтне обладнання, виконали ремонт матриці, замінивши, компоненти, що вийшли з ладу. На світлині №5 видно, що після ремонту дефекту зображення на екрані телевізора несправність повністю усунена. Замовнику на цей ремонт + нові деталі видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

За ремонт матриці (усунення горизонтальних напівпрозорих смуг) із заміною її елементів замовник заплатив 1000 грн.

✓ Причини несправності: 

Як показує багаторічний досвід роботи, така несправність, коли на екрані РК телевізора починають з'являтися різного роду дефекти (у цьому випадку тремтіло зображення та з'явилися напівпрозорі смуги від світлих предметів), може траплятися з різних причин. В цьому конкретному випадку ця досить складна проблема викликана тим, що з ладу вийшли такі модулі, як РК-екран LC260EXN-SDA1, Panel Type, a-Si TFT-LCD, які підлягали відновленню.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Це був досить складний, при цьому результативний ремонт з усуненням дефектів, що з'явилися на зображенні. Замовник запевнений у тому, що за умови правильної подальшої експлуатації цей телевізор зможе порадувати якісною роботою ще не один рік.

ремонт матриці телевізора LG 26LN457U
ремонт матриці телевізора LG 26LN457U
ремонт матриці телевізора LG 26LN457U
ремонт матриці телевізора LG 26LN457U
ремонт матриці телевізора LG 26LN457U

Коментувати